קוסם קייטנות​

איך בוחרים קוסם לקייטנה?

כמו כל דבר אחר בחיים, בודקים קודם כל אם לקוסם יש נסיון עשיר בהפעלות ילדים והופעות בקייטנה.  קוסמים לקייטנות מנהלים דינמיקה שונה עם הילדים מקוסמים המופיעים רק באולם. האווירה נינוחה יותר והכל מתבצע מול הפנים. במהלך מופע הקסמים הילדים יהנו מהפעלות תיאטרליות, פעילויות ספורט, בועות סבון ענקיות ועוד הרבה אטרקציות איכותיות


רוצים לפנק את ילדי הקייטנה בחוויה מדהימה? הגעתם למקום הנכון!  חן הוא קוסם לילדים, המתמחה בהפעלות בארועים,  בקייטנות ובימי כיף. בזכות התקשורת הנדירה של חן הקוסם עם ילדים וחוש ההומור, כל הופעה בקייטנה תהפוך במהרה למופע מרהיב שלא ישכח  ויטביע חותם בילדים ואפילו בצוות הקייטנה.

לימוד קסמים בקייטנה​

חן הקוסם הוא גם מורה האוהב להעביר לתלמידיו את סודות הקסמים. הילדים ילמדו קסמים שאותם יוכלו לבצע עבור חברים ובני משפחה. ילדי הקייטנה ילמדו מיומנויות בסיסיות המהוות את הבסיס לכל סוגי הקסם. אנחנו לא יכולים לחשוף את כל הסודות של חן הקוסם כי את הסודות השווים באמת הוא שומר לילדים. אבל הנה הצצה קטנה: קסמים המבוססים על תנועות יד מהירות. קסמי קלפים, קסם עם צלוחית חלב וקסם טלפתיה עם צבעי פנדה!

מה התועלת בלימוד קסמים לילדים?​

מחקרים מראים כי ילדים הלומדים קסמים מתגברים על ביישנות  ומגבירים את הביטחון העצמי שלהם.  הם לומדים להכיר בערך עצמם ולהבין כי יש להם "משהו מעניין" לחלוק עם הזולת.

 

הנה מה שאחת האמהות אמרה:

 

""חן הוא קוסם ומורה נפלא! "הבן שלי היה בקייטנות רבות  והוא אמר שזאת הקייטנה הכי מעניינת  שהוא אי פעם השתתף בה. זה נפלא לראות אותו מחייך, זורם ומדבר ללא הרף על  הקסמים והטריקים שלמד עם החברים. הוא אהב את המדריכים שלו, את האוכל, ו כמעט כל דבר. הוא בהחלט יחזור בקיץ הבא. תודה שסיפקת לו חוויה נפלאה. אני אוהבת שהבן שלי חוזר מאושר ".

 

קייטנה טובה יוצרת  זיכרונות שיימשכו לכל החיים. המופע של חן הקוסם היה אחד מאותם זיכרונות. החניכים הופכים לחלק מהמופע על הבמה ומהמושבים, הם יחוו את הקסם המקורי, הנפשי, והם יצחקו ויופתעו. חן הקוסם מופיע ומלמד מדי שנה בקייטנות רבות  כי הוא מוסיף לאווירה ומביא אותה לרמה אחרת שרק המופע שלו יכול לעשות. אבל למה לדבר כשאפשר להראות?  הקפידו לבדוק את סרטון הפרומו שלו ולצפות בקטעי הווידאו האחרים שלו ב- YouTube כדי לקבל טעימה מהמופע שהוא יביא לחניכים שלכם (לשים לינק לסרטוני וידאו מהופעות)

 

לבלוג שלי, לחצו כאן

קוסם קייטנות
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665