פעילות לקייטנות​

למה דווקא שנבחר בקוסם עם כל הפעילויות האפשריות?​

שאלה מעולה. בואו נניח שאתם מחפשים פעילות לקייטנה בתל אביב או פעילות לקייטנה במרכז. העיר תל אביב מציעה שפע של פעילויות לקייטנות:
ימי ספורט עם תחרויות ומדליות - בתקופה שבה אחד מכל שלושה ילדים סובל מהשמנת יתר יש לכך חשיבות בריאותית רבה. יום כדור הארץ שבמהלכו הילדים משתתפים בניקוי מקומות שונים, לומדים על אפקט החממה ואפקט האוזון ואיך אנחנו יכולים לשמר את כדור הארץ. סדנאות להטוטנות שבמהלכן לומדים הילדים את סודות האקרובטיקה והשליטה הגופנית.ימי מדע שבהם הילדים נחשפים למעבדה ניידת ומשתתפים בניסויים מרתקים. ימי טבע שבהם הפעילות בקייטנה יוצאת לחיק הטבע או לגן חיות/פינת ליטוף.  טיפוס על קיר טיפוס, מרוץ של כל הקייטנה. ימי תחפושות ומשחקים חברתיים שנועדו לגבש ועוד לא דיברנו על הפעילויות השגרתיות של ים ובריכה ולונה פארק. כשאתם מחפשים פעילות מעניינת ובלתי נשכחת לקייטנה שלכם, כדאי שתחשבו על מופע קוסמות ועל הקוסם שמעביר אותו.

 

יש כל  כך הרבה אופציות בחוץ. מה חן הקוסם יכול להציע לקייטנה?
 
חן הקוסם יכול להציע מופע קסמים מרתק שיפעים את לבבות הילדים והצוות. חן הקוסם גם מלמד חלק מהקסמים בסדנא מיוחדת ואינטראקטיבית עם הילדים. בזכות כישורי התקשורת וההומור, מופע הקסמים שלו הפך לחוויה שקיטנות רבות מזמינות כל שנה. חן הקוסם מציע פעילות מעניינת לקיטנות במרכז ובכל הארץ.

 

איך נבחר פעילות לקייטנה​

קודם כל שאלו את עצמכם את השאלה: ? לאן ניקח אותם או נפעיל אותם עם הקייטנה על מנת שיהנו ויקבלו גם ערך מוסף שישאר עימם שנים קדימה? זה הקריטריון העיקרי שצריך להנחות אתכם כקייטנה שאחראית על הילדים, התפקיד שלכם הוא לא רק לשעשע אותם בקיץ אלא לשעשע אותם בקיץ ולחנך גם אם הילדים לא מרגישים שהם מתחנכים.

 

כדאי גם לבחור פעילות לפי המלצות ונסיון. קייטנה מעניינת צריכה להביא אטרקציות , מופעים ,ימי ספורט וימים חינוכיים סביבתיים בהם כל הקייטנה משתתפת ופעילויות מובנות בהנחיית אמנים מרשימים אשר ילהיבו את הילדים בפעילויות ושאירו טעם של עוד. חשוב מאוד לוודא כי כל מפעיל אשר אתם מעסיקים הינו בעל רשיונות מתאימים וכי לא מתבצעת פעילות המסכנת את שלומם או את נפשם של הילדים.

 

 

לבלוג שלי, לחצו כאן

פעילות לקייטנות
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665