ערכת קוסם לילדים

מה הופך ערכת קסמים לערכה של קוסם לילדים? במאמר זה אנסה לפרט מספר רעיונות להכנת ערכת קוסם לילדים שכל אחד יכול להכין מדברים שיש בבית. את הקסמים אתבל במעט קישורים לסרטוני יוטיוב מהערוץ שלי שם תוכלו גם לראות איך לבצע את הקסמים הכלולים בערכת הקסמים.

 

דבר ראשון בכל ערכת קסמים, חבילת קלפים. קלפים הם כמובן בסיס לאין ספור קסמים, הכרחת קלף, קסמי מתמטיקה, קסמי טלפתיה והיד עוד נטויה. אפשר להשתמש בקלפים בחבילה כדי לבצע קסמי קלפים כדוגמת הקסם הבא:https://youtu.be/vu2-UstYkeg

או לעשות מניפולציה בחבילה ובקסמים עצמם כדי לבצע קסמים כגון זה : https://youtu.be/xoWrTZR3iwI.

 

אלמנט נוסף ונחמד בכל ערכת קסמים הם מספר גומיות. לגומיות ערך עצם בערכת קוסם לילדים, היכולות האלסטיות שלהם מאפשרות גמישות וביצוע של קסמים רבים. דוגמא לקסמים עם גומיות בלינקים הבאים:

https://youtu.be/R1O0clI2_T8

https://youtu.be/pBp65n8PndM

 

עכשיו כשיש לנו בערכת הקוסם שלנו גומיות וקלפים, נוכל להוסיף גם שרוכים לתוך הערכה, שרוכים מאפשרים לבצע קסמים מגוונים כגון, שחרור קשרים, שינוי גודל שרוכים, גזירה והחזרה ועוד לדוגמא: https://youtu.be/uVBwEy6fTqs.

 

ערכת הקסמים לילדים שלנו עדיין קטנה אבל כבר אנחנו יכולים לבצע לא מעט קסמים, נוסיף קצת מטבעות, קש חד פעמי ומספר מעטפות, ויכולות הקסם שלנו ישתפרו פלאים, נוכל לבצע את הקסם הזה: https://youtu.be/iOoAkcKQy7U וגם את זה: https://youtu.be/NsENF7ucKeA.

 

תמיד כדאי להחזיק בערכת הקסמים שלנו קצת כלי כתיבה, מספריים ודפי נייר שיעזרו לנו לבצע הרבה מהקסמים היפים והמרשימים ביותר כגון קסמי טלפתיה. אחד הקסמים האלה, שכל מה שצריך בשביל לבצע אותו, זה דף, עט וקצת קיפולים, הוא הקסם הבא: https://youtu.be/GCh3_g2uyY0.

 

אם נרצה קצת לגוון את ערכת הקסמים שלנו, אפשר להכניס לתוכה גם תפוח, אומנם נצטרך לחדש ולהחליף אותו באופן דיי קבוע, אבל קיימים מספר קסמים מעניינים שאפשר לעשות עם תפוח, כגון לגרום לו לרחף לאוויר ואפילו לקחת ביס בתפוח ולהשאיר אותו שלם. איך? https://youtu.be/4fcrsK9utlM.

 

תוספת נחמדה מאוד לערכת הקסמים של הילדים שלנו, שתאפשר לנו להכין קסם ב10 שניות, היא שקית זיפלוק, כל מה שצריך לעשות זה להשתמש במספריים ולחתוך את השקית בצורה המתוארת בסרטון הבא:

https://youtu.be/dtqDyz6ycF0.

 

כמובן שערכת הקוסם לעולם לא נגמרת ותמיד אפשר להוסיף עוד ועוד קסמים ואביזרים לתוך ערכת הקוסם לילדים שלנו. אפשר גם לנסות לחשוב על איזה קסמים חדשים אפשר לעשות באביזרים שהכנסנו לתוך הערכה, אני מאמין שנגלה דיי מהר עוד קסמים חדשים ומרשימים - אשמח לשמוע עליהם :)

 

מקווה שתהנו מערכת הקסמים ושתגלו שהקסם האמיתי נמצא באימון ובהתמדה.

בהצלחה.

חן הקוסם.

ערכת קוסם לילדים
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665