קוסם לבר מצווה

במהלך ארגון בר מצווה, צריך לחשוב על לא מעט דברים. אחת ההמלצות המועילות ביותר שניתן להעניק להורים היא להגדיר כבר בנקודת ההתחלה את אותן אטרקציות להן מצפים בוודאי האורחים, הן המבוגרים והן אלה הצעירים (קצת) יותר. מומלץ מאד להוסיף למשוואת האירוע מפעיל, כאשר הזמנה של קוסם לבר מצווה מוכיחה עצמה פעם אחר פעם כרעיון מוצלח מאד

נקודת המוצא: קוסם לבר מצווה הוא קוסם למבוגרים


פעם, כשחשבו על קוסם בהקשר של יום הולדת, רבים העלו לנגד עיניהם ימי הולדת המיועדים לילדים בגילאים צעירים, אפילו צעירים מאד. אלא שמאז השתנו לא מעט דברים. כיום, את הקוסם ניתן להזמין לכל סוג של אירוע, כאשר הוא פשוט יתאים את הקסמים שהוא מבצע מבחינת סוגם או המורכבות שלהם לקהל היעד. מהבחינה הזו, אפשר לטעון כי קוסם לאירוע בר מצווה הוא במידה רבה קוסם למבוגרים, כאשר בגיל זה יכולים בהחלט הילדים להבין קסמים שהם מתוחכמים באופן יחסי.

היתרונות של קוסם לבר מצווה

בחירה של קוסם לבר מצווה מומלצת עקב סיבות מגוונות. זה מתחיל עם העובדה שהמופע של הקוסם ירכז אליו ברוב המקרים את מלוא תשומת הלב של האורחים, בלי קשר לגילם. קוסמים שעורכים מופעים מושקעים יהוו אטרקציה בולטת באירוע, בין השאר מכיוון שהם מסוגלים להוסיף לאירוע הרבה מאד צבע, עניין וגם הומור: הרי מופעי קוסמות הם מופעים בידוריים הכוללים לא מעט "פאנצ'ים" משעשעים. רוב הקוסמים משלבים במופע שלהם השתתפות פעילה של האורחים, כאשר כוכב הערב בהחלט יכול להיות נער בר המצווה בעצמו.

מעלה אחרת של הקוסמים היא שהם מצליחים בחלק הארי של המקרים לסחוף אליהם את תשומת הלב של כל משתתפי האירוע. המבוגרים יוכלו להרגיש באמצעות הקסמים שהם חוזרים לילדות, לעולם שבו אגדות בהחלט יכולות להתגשם. הילדים, מצידם, ייהנו ממופע שמדבר אליהם בגובה העיניים, מספק להם הנאה ואפילו מפתח אצלם את הדמיון. בגיל בר המצווה הם כבר נמצאים בשלב בו הם מפתחים לרוב חשיבה ביקורתית ויכולים להתבונן במצבים שונים מחוץ לקופסה, כולל בניסיון לפצח את הסוד מאחורי קסם שנראה בלתי אפשרי.

איך מזמינים קוסם לבר מצווה

אם התרשמתם שהזמנה של קוסם יכולה להיות תוספת מוצלחת מאד לאירוע בר המצווה, עליכם לזכור דבר חשוב נוסף: גם הרמה המקצועית של הקוסם עשויה להשפיע על טיב החוויה שהוא מספק. מומלץ לבחור קוסם לילדים בעל ניסיון באירועים מהסוג הזה – ניסיון שבהחלט יכול להביא לכך שהמופעים שלו יהיו טובים יותר: למשל, קוסם שיודע מה מקובל יותר ומה פחות אצל קהל היעד, כיצד "לקרוא" את הקהל וכן הלאה.

אופציה אחרת היא לחפש סרטונים של הקוסם, שזמינים בעידן האינטרנט ברוב המקרים, ולראות כיצד הוא מבצע את הקסמים או מעביר את המופע, מה רמת העניין שהוא מספק וכן הלאה. ניתן להיפגש עם הקוסם עוד טרם האירוע ולתאם ציפיות.

 

 

לבלוג שלי, לחצו כאן

קוסם לבר מצווה
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665