קוסם לאירועים

 

כשמתכננים אירוע יום הולדת, משקיעים לא מעט מאמצים בחיפוש אחר האטרקציות המושלמות: האטרקציות שיהפכו למרכז האירוע, ירתקו את כל האורחים וייצרו את תחושת ה"וואוו" המתבקשת בכל יום הולדת. החדשות הטובות הן שבאמצעות בחירה של קוסם לאירוע, ניתן לקבל שטר ביטחון של ממש בנוגע להצלחת האירוע, בעיקר כאשר מוודאים שאותו קוסם הוא אכן מיומן ומוצלח מאד בתחומו.

 

קסמים - קסמים בכל אירוע

 

כשמדברים על קוסמים, רבים מעלים לנגד עיניהם מסיבות ימי הולדת עבור הילדים, החל מגיל רך ועד לגיל בוגר, בו הגבולות בין ילדים לנערים נעשים מטושטשים יותר. הזמנה של קוסם לאירועים, צפויה להתקבל בברכה על ידי כל אחד מהילדים הנמצאים באירוע וגם על ידי המבוגרים (בהמשך נרחיב על הנקודה הזו). קוסם העורך מופע מושקע יביא לכך שכל תשומת הלב תופנה אליו, כאשר האפשרות להעמיד במרכז הבמה את חתן או כלת השמחה, יכולה לשדרג את החוויה שלהם עוד יותר. אתם בטח מכירים את ההכרזה של הקוסם "לקסם הבא, אני צריך מתנדב מהקהל" ואת הידיים הרבות שמורמות לאוויר מיד לאחר מכן, מלוות במבט משתהה מצד הילדים.

מעבר להיבט החווייתי של מופעי הקוסמים, הם מהווים כלי יוצא מן הכלל לאתגר את הילדים מבחינה מחשבתית, ובכך אף לתרום להתפתחות שלהם. ככל שגילם של הילדים מבוגר יותר, כך הם נוטים לחשוב מחוץ לקופסה ולנסות לפענח את הקסם בכוחות עצמם. בדרך זו הם מפעילים את הדמיון ומפתחים מחשבה בריאה מאד.

 

קוסמים לאירועים: גם בגיל מבוגר

 

זוכרים שטענו מעלה ש: קוסם לילדים נפוץ בכל סוג של אירוע? אם הייתם באירועים בשנים האחרונות, דוגמת ברית מילה או בריתה, בר מצווה או בת מצווה, אתם יודעים שזה נכון. אפילו בחגיגות יום הולדת המיועדת לאנשים מבוגרים יותר, גם בעשור השביעי או השמיני של חייהם, תוכלו למצוא נוכחות ראויה של הקוסמים. החוויה כאן שונה מאשר במקרה של ימי הולדת לילדים, אך מהנה לא פחות.

קסמים אשר מיועדים לקהל מבוגר יותר יהיו, מטבע הדברים, מורכבים יותר. יהיה זו עולם מושגים שונה לחלוטין, עם קסמים מתוחכמים שעשויים להיות מבוססים על אמיתות שהאנשים למדו להכיר במהלך החיים שלהם, לכאורה, אך כאן הן מובאות בצורה שונה לחלוטין. הקסמים יכולים להיות קסמי קלפים או חבלים, אך גם קסמים "מסוכנים" פי כמה. אופציה אחרת היא להכניס לתוך לוח הזמנים של האירוע מופע טלפתיה של ממש, שגם הוא משלהב ומרתק את כל אחד מהנוכחים באירוע. העובדה שמדובר בפעילות שאינה שגרתית או שחוקה, מהווה אף היא פלוס רציני ותורמת להצלחת האירוע, בעיני כל מי שלוקח בו חלק.

בכל מקרה, מומלץ לבדוק מהו הניסיון של אותו קוסם ולבחון את האטרקציות שהוא מספק, לשוחח עמו ולהתחיל לבנות יחד איתו את האירוע המושלם.

 

לבלוג שלי, לחצו כאן

קוסם לאירועים
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665