ערכת קסמים לילדים​

הכל על ערכות קסמים

​וודאו כי הערכה שקניתם אכן מתאימה לגילו של הילד. אין טעם לקנות ערכה לגיל ארבע עשרה לילד בן שש וגם ההיפך לא יעבוד. כאשר אתם מתכוונים לקנות לילד את ערכת הקסמים, מומלץ לקחת אותו לחנות על מנת שיתרשם ויחליט מה הכי מוצא חן בעיניו. למידע נוסף אתם מוזמנים לבקר בבלוג של חן הקוסם. ערכת קסמים לילדים היא מתנה נהדרת לכל ילד שרוצה להיות קוסם ולא משנה מהו גילו. ערכה כזו תספק לו קסמים אשר יוכל להפגין לפני חבריו, מפתחת זריזות ידיים, מהירות מחשבה ויוצרת בטחון עצמי שנובע מההופעה לפני קהל.

איך עושים קסמים?​

כל קסם מורכב משלושה חלקים

 

1 הקוסם מראה לנו משהו רגיל  חבילת קלפים, כובע או ארון ריקים. הכל נראה שגרתי לגמרי. אולי הוא אפילו מבקש מהקהל לבדוק שאכן הכל רגיל אבל ברור לכולם שמשהו לא רגיל עומד לקרות.

 

2 המפנה - הקוסם לילדים לוקח את הדבר השגרתי ומראה לנו איתו משהו מדהים. הקהל שואל את עצמו בתדהמה איך הוא עשה זאת.

 

3 הסיום - אם העלמתם משהו אתם צריכים להחזיר אותו. אתם צריכים לסגור את הקסם בצורה שתיראה מדהימה יותר מהמפנה.

איך עושים קסמים?​

לעולם אל תגלו את סוד הקסם - אתם משתייכים למועדון מיוחד של קוסמים וברגע שאנשים יודעים איך הקסם מתבצע, הרסתם את גורם ההפתעה והתדהמה..
אל תגלו מה הקסם יהיה- אל תאמרו "אני הולך להוציא שפן מהכובע כי אז הצופים ינסו לגלות את הקסם. תנו להם לגלות את הקסם תוך כדי מופע.
אימונים מביאים תוצאות טובות – חיזרו שוב ושוב על  הקסם שברצונכם לבצע מול ההורים, החברים ואפילו מול מצלמת וידאו.

מה השלב הבא לאחר שהילד מיצה את ערכת קסמים לילד?

אם חיידק הקסמים עדיין מקנן בו תוכלו לרשום אותו לחוג קוסמות שמצוי כיום כמעט בכל עיר ומתנ"ס. במסגרת כזאת ילדיכם ימצא ילדים נוספים עם אותו תחביב ויוכל לפתח את כשרונו. כמו כן ילדכם יוכל לבנות לבד את הקסמים ללא צורך בערכה תחת הנחייתו של קוסם מנוסה.  מומלץ מאוד  לכוון את הילד לחומר באנגלית שמן הסתם הוא יתקשה יותר לשלוט בו כמו סרטונים המלמדים קסמים ביוטיוב.

 

לבלוג שלי, לחצו כאן

ערכת קסמים לילד
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665