רעיונות ליום הולדת לילדים
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

רעיונות ליום הולדת לילדים

 

בקרוב מאד תציינו את יום ההולדת של ילדכם, הבית כבר עכשיו גועש ורועש ואתם נחושים לארגן עבורם מסיבה מהחלומות. מסיבה שתשמח, תרגש אותם ותיחקק אצלם בזיכרון למשך שנים ארוכות. אתם ניגשים למלאכת התכנון, ומבינים שאין לכם ולו מושג קלוש היכן ואיך להתחיל, לעשות לבד? להביא מפעיל? אם כן איזה? המאמר הבא יסייע לכם באמצעות מספר המלצות על רעיונות ליום הולדת לילדים, כולל כאלה שרחוקות מלהיות שגרתיות.

 

היצע אינסופי של רעיונות ליום הולדת לילדים

 

התחום אליו נכנסנו בזה הרגע הוא רחב בכל קנה מידה, וזאת על רקע היצע הפעילויות האפשריות לימי הולדת. זה מתחיל עם הזמנה של קוסם לילדים שיכול לרתק את הילדים, לבדר אותם ולפתח את הדמיון שלהם - ליצנים, קוסמים או להטוטנים הן חלק מהאופציות המוצלחות יותר, שלעולם לא מאבדות רלוונטיות. אפשרות אחרת היא להזמין מופע בידור שלם, שיכול בהחלט לכלול בתוכו שירה, משחק, ריקודים והרבה מאד הפתעות אחרות, להרחבה בנושא זה אתם מוזמנים לקרוא את המאמר שלי על מפעילים לימי הולדת:

 

הפעלות לימי הולדת.

 

את הסקירה אנחנו ממשיכים עם פעילויות ספורטיביות שונות – והרי ידוע שילדים הם פעלתנים, מעצם המהות שלהם, פעלתנות שהופכת למשמעותית יותר כשהם שמחים וחוגגים. גם כשמדברים על הפעלות ספורט, ניתן לחשוב על לא מעט דברים. חשבו על משחקי ים יבשה, לדוגמא, על תחרות שקי יוטה או מרוץ שליחים. הבחירה הזו נחשבת למוצלחת גם על רקע העובדה שילדים נוטים להיות תחרותיים מאד אבל צריך לקחת בחשבון שהיא בעלת סיכוני נפילות ופציעות גבוהים יותר ועל כן לבוא מוכנים הן בכמות המבוגרים המשגיחים והן עם ערכת פלסטרים.

רעיונות ליום הולדת לילדים יכולים להתבסס גם על ציוד מסוגים שונים, שניתן להשכיר ולמקם במקום האירוע. בין אם מדובר במתקנים מתנפחים, מתקני מים (אידיאליים ביום הולדת הנערכת בקיץ), שולחנות משחק, משחקי וודיאו או כל דבר אחר, סביר להניח שלכל הפעלה שכזו יהיה קהל רחב של ילדים שישמחו להתנסות בה, פעם אחר פעם.

 

אז איך בוחרים רעיונות ליום הולדת לילדים?

 

כפי שראיתם מהסקירה הבסיסית שהובאה כאן, יש לא מעט רעיונות ליום הולדת לילדים. עובדה זו גם מצריכה מכם, ההורים, להשקיע מאמצים מסוימים בבחירת הפעילויות והתאמה שלהן למאפייני יום ההולדת הספציפית. בין המשתנים שאתם צריכים להכניס לתוך המשוואה ניתן למנות את גילם של הילדים, נתוני השטח המיועד לקיום יום ההולדת (גודל, תשתיות), ובעיקר – הרצון של ילד/ת יום ההולדת עצמו. אסור לשכוח שהאירוע מיועד קודם כל עבורם, כך שמומלץ לערב את הילדים בהליך הבחירה ולתת להם לקבל את ההחלטה האחרונה. (אגב, החלטה נפוצה כיום היא לארגן את כל יום ההולדת סביב נושא אחד (קונספט), שרצוי שיהיה קשור אף הוא לתחומי העניין של הילד).

 

סוגיה משמעותית אחרת שצריכה להילקח בחשבון היא זו הכלכלית. הפעלות לילדים מגיעות במחירים שונים ועל כן המלצה מועילה היא להגדיר מראש תקציב הגיוני, בו ניתן לעמוד ולבחור רעיונות ליום הולדת לילדים על פי תקציב זה.

 

מזל טוב!!!

 

  

 

לבלוג שלי, לחצו כאן