הבלוג של חן הקוסם ליום הולדת

 

מגוון מאמרים מעולם הקסמים במיוחד בשבילכם כדי שתמיד יהיה משהו מעניין עבורכם. מאמרים בנושא קוסמים לימי הולדת, הפעלות לימי הולדת ועוד מגוון נושאים מעניינים - מבית היוצר של חן הקוסם: קוסם לילדים וקוסם ליום הולדת

הכוח של הפתעות המחולקות ע"י ילד יום ההולדת - חן הקוסם

הכוח של הפתעות המחולקות ע"י ילד יום ההולדת

 

הפתעות שמחלוקות ע"י ילד יום ההולדת לחבריו יכולות להיות תוספת נחמדה וחביבה לילדי החגיגה, המתנה מסמלת את הערכתו של ילד יום ההולדת לחבריו ומהווה סוג של תזכורת מיום הולדתו.

קרא עוד...

חיות וקסמים - ולמה אני לא משלב ביניהם

חיות וקסמים - ולמה אני לא משלב ביניהם

 

כקוסם לילדים יוצא לי להיתקל רבות בשאלה האם אני משתף חיות במופעי. ארנב מהכובע, יונה לבנה שמתעופפת מתוך שק קטן או דג שנעלם מהאקווריום, הרי הילדים אוהבים חיות, וגם המבוגרים יתעניינו יותר בחיה אמיתית.

 

קרא עוד...

לימוד קסמים – הסחת הדעה | חן הקוסם

לימוד קסמים – הסחת הדעה

 

כדי ללמוד קסמים לא צריך ידע מוקדם מראש, צריך להבין מה המשמעות של קסמים, המשמעות היא הסחת הדעה מדבר אחד על מנת להציג דבר אחר. קוסם יודע להפנות את תשומת הלב שלנו למשהו שהוא עושה ובאותו הזמן להסתיר מעינינו את הדבר האמיתי אותו הוא מבצע.

 

קרא עוד...

רעיונות ליום הולדת - עשה זאת בעצמך

רעיונות ליום הולדת – עשה זאת בעצמך

 

ימי הולדת יצאו כבר מזמן מנחלתם הפרטית של ההורים והילדים, הזמנתם של מפעילים שונים אומנם כואבת קצת בכיס אבל חוסכת המון כאב ראש ודאגה. סיבה נוספת להזמין מפעיל ליום הולדת, ואולי אפילו משמעותית יותר, הינה הנורמה שהתקבעה אצל הילדים וההורים האחרים, נורמה שלוקחת מאיתנו את הבחירה וגורמת לנו להזמין מפעיל כדי לא להתבלט כשונים.

 

 

 

קרא עוד...

 

שבעה טיפים ליום הולדת מוצלח - חן הקוסם

שבעה טיפים ליום הולדת מוצלח

 

כל הורה רוצה שיום ההולדת של בנו/בתו יהיה יום הולדת מיוחד, שייזכר בתור חוויה בלתי נשכחת, חוויה חיובית, מחזקת ובונה. הבעיה היא שבימינו ימי ההולדת לילדים הפכו לעניין מסובך, יקר ומבלבל.

 

 

 

קרא עוד...

 

שבעה טיפים ליום הולדת מוצלח - חן הקוסם

אילו הפתעות ליום הולדת כדאי לקנות?

 

כקוסם ליום הולדת שואלים אותי לא מעט איזה הפתעות ליום הולדת כדאי לקנות. האם כדאי לקנות מספר הפתעות קטנות לכל ילד?

 

 

 

קרא עוד...

 

רעיונות ליום הולדת מיוחד ושונה - חן הקוסם

רעיונות ליום הולדת מיוחד ושונה

 

 

רעיונות ליום הולדת מיוחד ושונה יש בשפע, מספיק להסתכל קצת על התוכן שמפעילי יום הולדת מפרסמים כדי לקבל רעיונות להפעלה מעניינת ושניתן לבצע בקצת שקעה בתכנון...

 

 

 

קרא עוד...

 

לימוד קסמים פשוטים - חן הקוסם לילדים

השפעת לימוד קסמים פשוטים לילדים

 

לימוד קסמים פשוטים לילדים בתור התחלה, יכולה להיות דרך מעולה לחדור לעולם הקסמים. אני בתור קוסם לילדים מאמין שמי שאוהב קסמים, עליו להיכנס לעולם הקסמים כבר שהוא צעיר מאוד.

 

 

 

קרא עוד...

 

ימי הולדת מיוחדים

ימי הולדת מיוחדים

 

יום הולדת זה יום מיוחד, הוא מיוחד כי אנחנו מגיעים אליו עם המון ציפיות וחששות, התרגשות ושמחה אך גם דאגה ומתח. הדבר שהכי חשוב לנו ביום ההולדת הוא שהילדים שלנו יחוו חוויה משמעותית, מחזקת, חוויה שתיזכר אצלם בילדות ותספק להם את הביטחון שהם אהובים וחשובים.

 

 

 

קרא עוד...

 

קוסמים מפורסמים

קוסמים מפורסמים

 

במאמר זה אעסוק בקסמים לילדים אותם יכולים הילדים לבצע בעצמם. כל קסם בנוי משני חלקים, החלק הראשון הוא האפקט – החלק המפתיע של הקסם אותו רואה הצופה. החלק השני הוא המתודה (השיטה) – איך מתבצע הקסם...

 

 

 

קרא עוד...

 

קסמים לילדים במופע של חן הקוסם

קסמים לילדים

 

במאמר זה אעסוק בקסמים לילדים אותם יכולים הילדים לבצע בעצמם. כל קסם בנוי משני חלקים, החלק הראשון הוא האפקט – החלק המפתיע של הקסם אותו רואה הצופה. החלק השני הוא המתודה (השיטה) – איך מתבצע הקסם

 

 

 

קרא עוד...

 

קסמים לילדים במופע של חן הקוסם

איך הופכים יום הולדת רגילה לילדים לחוויה מחזקת וחיוביות עבורם

 

יום הולדת לילדים היא חוויה חשובה לכל ילד וילדה. מדובר בגיל מאוד חשוב וקריטי לילדים, גיל בו הם בונים את התדמית העצמית ואירוע יום ההולדת מהווה עבורם יום חשוב ומרכזי בבניית תדמית זו...

 

 

 

קרא עוד...

 

שירים ליום הולדת במופע של חן הקוסם

שירים ליום הולדת

 

אין כמו שירים ליום הולדת כדי להכניס אותנו לאווירת יום ההולדת, לצערי שמתי לב שבהרבה אירועים לוקח לילדים קצת זמן ועידוד כדי להצטרף אלי בשירים ליום הולדת ורציתי לנסות ולבחון במאמר זה את החשיבות והמשמעות של שירי יום הולדת בימי הולדת לילדים.

 

 

 

קרא עוד...

 

מפעילים ליום הולדת לילדים

מפעילים ליום הולדת לילדים

 

כששואלים אותי מה ההבדל בין מפעילים לילדים לבין מפעילים ליום הולדת לילדים אני מראש מניח שכל המפעילים לילדים שעובדים בארץ הם מפעילים ליום הולדת לילדים. האם יש באמת הבדל בין התחומים, הפעלת ילדים והפעלת ימי הולדת לילדים? לדעתי יש הבדל לא קטן והוא מתבטא בשאלת מטרות ההפעלה.

 

 

 

קרא עוד...

 

עבודתו של קוסם יום ההולדת

עבודתו של קוסם יום ההולדת

 

מהי באמת עבודתו של קוסם ליום הולדת ומה היא כוללת?

הרבה אנשים פונים אליי בשאלה מהי עבודתו של קוסם ליום הולדת, איך נראה סדר יום של קוסם ומה עושה קוסם ליום הולדת כדי להצליח בשוק התחרותי של המפעילים בארץ.

 

 

 

קרא עוד...

 

יום הולדת לבנות

יום הולדת לבנות

 

בהרבה ימי הולדת בהן אני מופיע כקוסם בימי הולדת אני נתקל בחששות של הורים מכמות גדולה של ילדים בביתם, מהביישנות של ילדיהם ומהרצון של ילדיהם לשלב משהו אישי ביום ההולדת של ילדיהם. מבחינה זו האפשרות של יום הולדת נפרד לבנים ולבנות יכולה לתת מענה לפחדים אלו כיוון שמדובר בקבוצה קטנה יותר של ילדים, בעלת אינטימיות גדולה יותר בין חברי הקבוצה.

 

 

 

קרא עוד...

 

קסמים למתחילים

קסמים למתחילים

 

כל ילד חולם להיות פעם אחת קוסם. כל ילדה רוצה לנסות לעשות קסם משלה. לא כל ילד הופך להיות קוסם כשהוא מתבגר, אבל כל קוסם חווה פעם איך זה לעשות קסם בתור ילד. קסמים למתחילים הינם קסמים פשוטים יחסית לעשות, אבל לקהל נראים מדהימים, וכל ילד כמעט יכול ללמוד כיצד לעשות אותם. קסמים כאלה, כשהם חלק ממופע קסמים, הופכים את המופע למיוחד במינו עם ערך נוסף לילדים – שלומדים איך להיות קוסמים, אפילו אם זה רק לרגע אחד קסום.

 

 

 

קרא עוד...

 

הפעלות לילדים בפסח

הפעלות לילדים בפסח

 

כמו בכל חופשה ארוכה, גם בחג הפסח אנחנו מוצאים הורים המחפשים כיצד להפעיל את ילדיהם, באמצעות חוויות מהנות ואולי גם זמן איכות ביחד. ישנן דרכים רבות להפעלת הילדים, ואחת הפופולאריות והמוצלחות מכולן כוללת קוסם לילדים שיעניק מופע עם הפעלה לילדים, ויאפשר להם לחוות לרגע עולם של מיסתורין וקסם.

 

 

 

קרא עוד...

 

יצירה עם ילדים

יצירה עם ילדים

 

מה הופך סדנת יצירה לילדים לסתם עוד סדנה של יצירה עם ילדים, לסדנת יצירה עם ילדים מהפנטת, מטורפת ובעיקר בעיקר – מהנה ובלתי נשכחת?! מוזמנים להמשיך לקרוא ולגלות!

 

 

 

 

קרא עוד...

 

קסמים לימוד

קסמים לימוד

 

אין ספק שלהיות קוסם דורש לא מעט לימוד ועבודה קשה. לא כל חובב קסמים יכול להיות קוסם מקצועי, אבל כל אחד יכול ללמוד כמה קסמים וטריקים שיוכל להשוויץ איתם לחברים שלו. כמעט כל ילד אוהב לצפות בקסמים, לכן קוסם לילדים, שגם מלמד את הילדים כמה קסמים קטנים, הוא אטרקציה בכל מסיבה. כשמדברים על קסמים לימוד הוא חלק מהעניין.

 

 

 

 

קרא עוד...

 

קסמים קלים

קסמים קלים

 

מתכננים יום הולדת לנסיך? רוצים באמת להפתיע השנה את הנסיכה? מעוניינים לארגן יום הולדת לילדים שלכם שאף אחד לא יישכח? זה הזמן לחשוב על פעילות ייחודית ליום הולדת. פעילות שכל הילדים יהנו בה.
 

 

 

 

 

קרא עוד...

 

אטרקיה לאירועים

אטרקציה לאירועים

 

כדי שאירוע יהיה מיוחד במינו ובלתי נשכח, יש להשקיע לא מעט בתוכנית ובארגון של האירוע, ולחשוב על אטרקציות שיכולות להתאים לאירוע ולסוג האנשים שמוזמנים אליו. זכרו - לא כל אטרקציה לאירועים מצליחה בסופו של דבר להיות באמת אטרקטיבית ומוצלחת, ולכן חשוב מאד לדעת מה להזמין ואת מי לאירוע שלכם.

 

 

 

 

קרא עוד...

 

ארגון יום הולדת לילדים

ארגון יום הולדת לילדים

 

אם לכל אחד בעולם יש את החג הפרטי שלו הרי זה יום הולדתו. כל ילד אוהב שחוגגים לו יום הולדת. כל ילד מחכה כל השנה ליום ההולדת שלו, וחולם על יום ההולדת המושלם ביותר. איך אפשר להגשים לילד או לילדה שלנו את החלום?

 

 

 

 

קרא עוד...

 

קוסם ליום הולדת - מחיר

קוסם ליום הולדת - מחיר

 

יום הולדת הוא אירוע מיוחד עבור ילד היום הולדת, וגם עבור ההורים שלו. כשמארגנים יום הולדת לילדים, חשוב לקחת בחשבון את כל האפשרויות הקיימות שיהפכו את יום ההולדת למשהו ייחודי ומהנה לילד, לחברים וגם להורים המצטרפים, וכמובן, יש לקחת בחשבון גם עלויות של יום ההולדת ולבדוק היכן אפשר לקבל את התמורה הטובה ביותר בעבור המחיר שאתם משלמים.

 

 

 

 

 

קרא עוד...

 

מתכננים יום הולדת 10

מתכננים יום הולדת 10?

 

יום הולדת עשר הוא יום הולדת מיוחד כי הוא יום הולדת עגול, והוא גם היום הולדת הדו ספרתי הראשון! אבל כולנו מכירים ילדים בני 10: קשה להרשים אותם, הם מחפשים ריגושים והם משתעממים בקלות מכל דבר חדש.

 

 

 

 

 

 

קרא עוד...

 

הפעלות לילדים בחופש

הפעלות לילדים בחופש

 

 

החופש הגדול בפתח, ואיתו המון רגעים של פנאי, כיף וקיץ. אין ספק שהחופש הגדול הוא אושר לילדים וחרדות להורים שלהם – מה נעשה עם הילדים בחופש?? חופשה כל כך ארוכה מחייבת התארגנות של ההורים לגבי הפעלות לילדים בחופש. וגם זה דורש חשיבה – אילו פעילות מומלצות? מה מתאים לילדים בגילאים שונים? במה כדאי להשקיע? מהו המקום המתאים להפעלה עצמה? כל אלה שאלות טובות אשר מענה נכון יהפוך רגעים של שעמום לרגעים של חוויה.

 

 

 

 

 

 

קרא עוד...

 

משחקים ליום הולדת לגיל 10

חוגגים יום הולדת? דברים שכדאי לדעת על משחקים לימי הולדת לגיל 10

 

 

הופ הופ טרללה גדלתי בשנה! יום הולדת הוא תמיד יום משמח, ועבור ילדים זו חגיגה גדולה. כל ילד רוצה לחגוג את יום הולדתו במסיבת יום הולדת עם עוגה, שירים ומשחקים. אז אם הילד או הילדה שלכם כבר בני עשר, כדאי לדעת איזה משחקים מתאימים לילדים בגיל עשר, אחרי הכל, מדובר בילדים כבר גדולים שדורשים משהו יותר מאתגר ומתחכם.

 

 

 

 

 

 

קרא עוד...

 

איך משדרגים יום הולדת 11

איך משדרגים יום הולדת 11

 

 

הבן שלכם בן 11. וואו, פתאום הוא נראה לכם נורא גדול. הוא באמת גדול, עוד רגע בר מצווה וגיל ההתבגרות. אז מה כבר אפשר לארגן לכבוד יום הולדת 11? איך חוגגים יום הולדת שיהיה מהנה, מדליק, ולא ילדותי מדי? האם זה בכלל אפשרי? כנראה שכן, והילד שלכם הולך לאהוב את זה!

 

 

 

 

 

 

קרא עוד...

 

איך לחגוג יום הולדת 6

יום הולדת 6

 

 

 

ימי הולדת הם תמיד אירוע שמאד משמח את ילד היום הולדת כמובן, וגם את הוריו. יש עוגה, מסיבה, הפתעות, שירים ומתנות. כשרוצים לתכנן יום הולדת לגיל שש חשוב להקפיד על כמה פרטים שחשובים מאד לילדים בגילאים הללו, וכדאי מאד שיהיה להם כיף ומעניין, כדי להפיק יום הולדת מוצלח.

 

 

 

 

 

 

קרא עוד...

 

ימי הולדת מקסימים מהאגדות

יום הולדת מהאגדות

 

 

 

יום ההולדת שלה מתקרב, וגם הנסיכה הפרטית שלכם חולמת על יום הולדת מהאגדות. אולי זה דווקא האביר הקטן על הסוס הלבן שחולם על יום הולדת אגדי עם דרקונים ואבירים? כך או כך, קוסם לילדים יכול להעניק לנסיכה או למלך שלכם יום הולדת שכולו פנטזיה, מלא בקסם ובעיקר – בלתי נשכח!

 

 

 

 

 

 

קרא עוד...

 

ארגון יום הולדת לילדים

ארגון ימי הולדת

 

 

גם כשמארגנים יום הולדת קטן ואינטימי, אין זה אומר שהוא לא דורש תכנון וארגון. לפעמים אפילו יותר, תלוי בילד או בילדת יום ההולדת, ובמה שהם רוצים לעשות בו. מתכננים יום הולדת בקרוב לאחד הילדים? הנה כל מה שצריך לדעת על ארגון יום הולדת, ואיך לצלוח את האירוע ולהישאר בכל זאת שפויים...

 

 

 

 

קרא עוד...

 

משחקי חברה ליום הולדת

משחקי חברה לימי הולדת

 

 

יום הולדת הוא יום מרגש עבור כל ילד, אבל גם לא מעט עבור ההורים שלו. כהורים, אנחנו רוצים להגשים לילדנו את כל החלומות, וכשמדובר ביום ההולדת שלהם, אז כמובן – לארגן את יום ההולדת המושלם. חלק לא מבוטל בארגון יום הולדת כולל גם משחקי חברה לימי הולדת, שיפעילו את הילדים שמגיעים לחגוג עם הנסיך או הנסיכה. 

 

 

 

 

קרא עוד...

 

קוסם לילדים בתל אביב

פעילויות לילדים בתל אביב

 

 

קיץ, חופש, והרבה זמן פנוי, זה מה שמאפיין את ילדי ישראל בחודשים יולי אוגוסט. מה עושים איתם? איך אפשר להפעיל את הילדים בימים החמים והארוכים הללו? קוסם לילדים יכול להיות פתרון מצוין להעביר אחר צהריים נחמד ומהנה עם הילדים.

 

 

 

 

קרא עוד...