בלונים ליום הולדת
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

בלונים ליום הולדת

עם כל הכבוד לעוגות – אין יום הולדת בלי בלונים. הבלונים מהווים חלק בלתי נפרד מהתפאורה של ימי הולדת, כאשר בכוחם למתג את יום ההולדת ככזה. מה שחשוב להדגיש בהקשר הזה הוא שניתן לקחת את הבלונים מספר צעדים קדימה ולהשתמש בהם כחלק אינטגרלי מלוח הזמנים של יום ההולדת. הנה כל מה שחשוב שתדעו על בלונים ליום הולדת, כולל סקירה של האפשרויות הבולטות העומדות בתחום.

 

בלונים ליום הולדת לקישוט

 

בלונים, כאמור, משתלבים ביותר ההולדת בצורות שונות (ולעיתים תרתי משמע). כמעט בכל תפאורה של יום הולדת שיוצרים, מעוניינים שהבלונים יפגינו נוכחות: בכוחם של הבלונים להוסיף צבע למתחם בו נערך האירוע ולהפוך אותו למיוחד יותר. באמצעות הבלונים ניתן גם לשמח את חתן השמחה או את כלת השמחה, שמרגישים שהכול הופך לחגיגי יותר רק בשבילם.

כיום, תמונת הבלונים אינה מסתכמת רק באותם בלונים עגולים שמגיעים בצבעים שונים, וגם לא בבלונים עליהם מופיע הדפס מסוים (לרוב, ברכת מזל טוב). תחת זאת, בחירה מקובלת באירועים היא להוסיף בלוני צורות, כשכמעט כל צורה כאן היא בגדר אפשרות: צורות חיות, דמויות שהילדים אוהבים, כלי תחבורה, חפצים – השמיים הם הגבול כאן. בלונים מהסוג הזה יוסיפו עניין רב יותר ואף עשויים לעורר אצל האורחים את תחושת ה"וואו" לה בוודאי מצפים מרבית האנשים שמארגנים אירוע יום הולדת.

חשוב לי לציין, קוסם לילדים באירועים אני תמיד ממליץ להורים לא להשאיר המון בלונים מפוזרים ברחבת יום ההולדת, אלא לקשור אותם לסרט או כקבוצה. הסיבה היא שבלונים יכולים להפוך מהר מאוד מקישוט, לבלגן גדול של צעקות ופיצוצי בלונים. בלגן שיכול כמובן להיות נהדר, אבל תלוי באיזה שלב של יום ההולדת.

אפשרות מומלצת: סדנת לעשיית בלונים ליום הולדת

 

רבים מהאנשים הנתקלים בבלוני צורות מרשימים ומושקעים מאד, מעוניינים לדעת כיצד אפשר להכין אותם – והדבר נכון גם במקרה של ילדים וגם במקרה של מבוגרים. אמני הבלונים המוזמנים לאירוע יכולים להיות אלה שמראים זאת הלכה למעשה. ניתן להזמין לאירוע אמנים שיפיקו את הבלונים המושקעים בו במקום, על פי בקשת האורח הספציפי, כשבדרך כלל מדובר בבלון המוכן כמזכרת מהאירוע או שהאורח שמקבל אותו אמור לענוד או לחבוש על גופו במהלך האירוע.

אופציה אחרת שמבטאת את הזיקה בין בלונים לבין יום הולדת היא להזמין אמן בתחום שיעביר סדנא לגבי הפקת הבלונים, על פי צורות מוגדרות או כאלה שמבקשים האורחים. בדרך זו אפשר להפעיל את האורחים ולספק להם כמויות גדולות של הנאה ושעשוע.

 

לימוד על בלונים ליום הולדת דרך האינטרנט

 

בעידן בו אנחנו עושים כמעט הכול חוץ מלנשום באמצעות האינטרנט, לא מפתיעה העובדה שניתן בהחלט להשתמש בו גם בכל הנוגע לבלונים. כאשר מעוניינים ללמוד וללמד כיצד מכינים צורות מדליקות באמצעות בלונים, אפשר לפתוח את האינטרנט ולראות מדריכים שמסבירים כיצד עושים זאת צעד אחר צעד. מעבר למדריכים הכוללים תיאור מילולי (שעשוי לפעמים להיות מבלבל), יש סרטונים שמראים איך להכין לבד צורות בסיסיות: הנה, למשל, סרטון שמדגים את ההכנה של חרב מבלון.

ניתן להתאמן מראש על הכנת בלונים ליום הולדת דרך האינטרנט, לתרגל בבית, לעצב את בלוני הצורות טרם האירוע או להעביר סדנה עצמאית של הכנתם.

.

 

לבלוג שלי, לחצו כאן