קסמים עם קלפים
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

קסמים עם קלפים

 

עולם הקסמים מגוון מאד וכולל בתוכו אינספור סוגים ווריאציות של קסמים. אחת הקטגוריות הנפוצות ביותר של קסמים היא קסמי הקלפים, שזוכים להצלחה עקב לא מעט גורמים: ראשית, כמעט לכל אדם יש חפיסת קלפים בה ניתן להשתמש (גם אם בחלק מהקסמים יש קודם צורך "לטפל" בחבילה, כפי שנראה בהמשך). בנוסף, הקסמים האלה מרשימים מאד מצד אחד, אך חלקם פשוטים ללמידה ולתרגול מצד שני.

 

 

קסמי קלפים פופולאריים

 

קסמי הקלפים מכניסים אותנו לעולם מרתק, עשיר ומאתגר. ההתבססות בקסמים האלה היא על טכניקות שונות: סימון מראש של קלפים "חזקים" שישמשו אינדיקטור למיקום הקלפים האחרים, זריזות ידיים ובעיקר – מניפולציות שונות הנעשות על האדם החוזה בקסם, במטרה לשבש את דפוסי החשיפה שלו ולגרום לו לחשוב שהקוסם משתמש בטלפתיה ויודע לקרוא מחשבות.

 

באמצעות קסמי הקלפים ניתן לעשות הרבה מאד דברים, שנראים בלתי אפשריים כשצופים בהם במבט ראשון – עם זאת, את חלקם יכול לבצע כל אחד, עם ידע לגבי המניפולציה שנעשית ועם לא מעט תרגול. בין הקסמים ניתן למנות כאלה המבוססים על גילוי הקלף שבחר המשתתף מתוך החפיסה (יש המון גרסאות של הקסם הזה), הפיכת צבע הגב של הקלף, ריחוף של הקלף באוויר – והרשימה עוד ארוכה.

 

האפשרות הראשונה: ערכות וספרי קסמים

 

עובדה נוספת היא שקסמי הקלפים נחשבים לבעלי רמת קושי בינונית ומטה, ולכן הם נקודת ההתחלה של רבים המעוניינים ללמוד את התחום. בלא מעט ערכות לעריכת קסמים תוכלו למצוא ייצוג נכבד לקסמי הקלפים, בין אם חפיסה רגילה ובין אם קלפים "מיוחדים". הספרים והערכות הם בדרגות קושי שונות, על פי הניסיון של המבצעים אותם וגילם, כך שיש להתבונן על ההתאמה לפני שבוחרים בקסם.

 

מקום מצוין ללמוד: האינטרנט

 

לא צריך להיות קוסם לילדים, על מנת לדעת לעשות קסמים. תוכלו ללמוד את זה בכל שלב בחייכם, תוך שימוש במקור הידע הבלתי נלאה של המאה ה-21 – ניחשתם נכון, האינטרנט. באינטרנט תוכלו למצוא מדריכים כתובים, המפרטים כיצד לעשות את הפלא צעד אחר צעד (עם תמונות לעיתים). מה שמומלץ יותר לעשות הוא פשוט להיכנס ל-Youtube, אתר שיתוף סרטוני הוידאו הפופולארי, ולראות סרטוני וידאו שעשויים להיות שווים הרבה יותר מאלף מילים.

 

רוצים דוגמאות? בבקשה. בקישור הזה תוכלו לראות איך עושים את קסם הקלף העולה, במסגרתו רואים המשתתפים כיצד הקלף אותו בחרו, עולה כלפי מעלה מתוך חפיסה פתוחה ובה עשרות קלפים נוספים. קסם מרשים אחר מבוסס אף הוא על בחירה של קלף, על ידי המשתתף, כאשר הקוסם מצליח לגלות אותו באמצעות לא מעט תחכום. הקסמים האלה, בניגוד לרבים אחרים, לא מצריכים זריזות ידיים, אלא בעיקר מחשבה מחוץ לקופסה ותכנון מוקדם.

 

באמצעות חיפוש פשוט תוכלו למצוא סרטונים נוספים המפרטים כיצד לעשות קסמי קלפים, הן בעברית והן באנגלית.

 

 

לבלוג שלי, לחצו כאן