רעיונות ליום הולדת בבית
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

רעיונות ליום הולדת בבית

 

ארגון יום הולדת עבור הילדים הוא תמיד מרגש ומורכב כאחד. אם גם אתם נדרשים להתחיל במאמצים, יש לא מעט החלטות חשובות שנדרש מכם לקבל. אחת המרכזיות שבהן היא מיקום יום ההולדת. בשנים האחרונות, יותר ויותר הורים מבינים כי האמרה "אין כמו בבית" עשויה להיות נכונה גם במקרה של יום הולדת. לפניכם מספר רעיונות ליום הולדת בבית, יחד עם דגשים חשובים להצלחת המשימה

.

רעיונות ליום הולדת בבית: הרשימה שלנו

 

 

כאשר סוקרים את התחום, מבינים כי מגוון האפשרויות העומד בתחום רחב בכל קנה מידה. המטרה שלכם, ההורים, היא למצוא מבין שלל האופציות את אלה המתאימות ביותר ליום הולדת ספציפי, עם דגש ניכר על הרצונות של חתן או כלת השמחה. מומלץ להעדיף הפעלות אשר דורשות פחות תנועה, ולו מכיוון שהתנועתיות עלולה להגדיל את הסיכוי לבלאגן (בהמשך נתייחס לנקודה הזו שוב) ועלולה להביא לכך שהילדים יתפזרו להם בבית, יתרחקו מהוריהם או יביאו לכך שתוכנית האירוע לא תתגשם במלואה. בנוסף, בבתים או בחצרות רבים אין את מרחב התנועה הדרוש לסוג זה של פעילות, מה שעלול לפגוע בחוויה בצורה משמעותית.


גם במצב הדברים הזה, אפשר לחשוב על לא מעט רעיונות ליום הולדת בבית. אם מעדיפים הפעלות "סטטיות" באופן יחסי, בחירה נפוצה מאד היא קוסם ליום הולדת. הוא בוודאי ירתק אליו את הילדים ולרוב גם את המבוגרים, שישתתפו בקסמים (לעיתים באופן פעיל), יתפעלו מהם וינסו לפצח את סוד עשייתם. גם הבחירה בליצן מגלמת בתוכה לא מעט יתרונות, כאשר מדובר באיש מקצוע אשר התפקיד שלו הוא לשמח ולרתק אליו את הצעירים. אופציה מעיינת אחרת שניתן לשקול בחיוב היא תיאטרון בובות, על שלל המופעים המשוקעים והמשעשעים שניתן למצוא בתחום, או אפילו מופעי בידור עמוסי שירים, ריקודים, דמויות, בובות ועלילה של ממש. רעיונות מיוחדים נוספים לימי הולדת תוכלו למצוא כאן.

 

 

הצלחת האירוע מצריכה יותר מאשר רעיונות ליום הולדת בבית

 

 

יום הולדת בבית נחשבת למורכבת יותר ממספר בחינות, ולו מכיוון שהבית הממוצע לא תמיד ערוך לקראת האירוע. עיקר המאמצים בימים או אפילו בשבועות שלפני האירוע היא להתאים את הבית או החצר לכמות המוזמנים הצפויה, להפעלות הנדרשות באירוע וכיוצא בזה. אם יום ההולדת כוללת ילדים רבים, ובלא מעט מקרים זהו אכן המצב, צריך לקחת בחשבון שלאחר מכן יהיה צורך לסדר את הבית מחדש, ולרוב גם לנקות אותו. זה בלתי נמנע, ורצוי להתבונן על כך בתור חלק מהחוויה ומהאותניות שלה.

 

נקודה מרכזית נוספת: רעיונות ליום הולדת בבית צריכים להתקבל תוך עירוב הילדים שעבורם נערכת החגיגה. אפשר בהחלט לשאול אותם מה הם רוצים שיהיה ביום ההולדת שלהם, על פי תחומי העניין שלהם. בתור הורים אתם יכולים להכניס לבחירה שיקול "בוגר", למשל שיקולי תקציב, אך עדיין מומלץ לעשות הכל על מנת לרצות את אלה שעתידים לעמוד במרכז העניינים של היום המאושר הזה.

 

 

 

 

לבלוג שלי, לחצו כאן