הפעלות לימי הולדת לבנות
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

הפעלות לימי הולדת לבנות

 

כאשר הבת שלכם עומדת לחגוג יום הולדת, אתם נחושים לארגן עבורה אירוע מהחלומות. אתם מתחילים בארגון, רק כדי לגלות שאין לכם מושג היכן ואיך להתחיל. ברור לכם דבר אחד: את מלוא תשומת הלב צריכות לקבל הפעלות לימי הולדת לבנות, אשר הבחירה שלהן צריכה להיות מושכלת, ובעיקר – מותאמת לרצונות של הילדה עצמה. אחרי הכל, היא זו שצריכה לעמוד במרכז תשומת הלב. המאמר הנוכחי ינסה לעשות לכם קצת סדר בבלאגן.

 

רעיונות מוצלחים של הפעלות לימי הולדת לבנות

 

בעבר, כשדיברו על הפעלות המיועדות לימי הולדת לבנות, רבים העלו לנגד עיניהן קונספט המבוסס על רעיונות "נשיים": מותגים דוגמת ברבי או הלו קיטי, למשל. ניתן להתבסס גם היום עליהן, כמובן, אם כי מגוון האפשרויות רחב פי כמה מאשר בעבר. למעשה, הגבולות שבין בנים לבנות מטושטשים כיום הרבה יותר מאי פעם. אפשר למצוא הפעלות המתאימות באותה מידה הן לבנים והן לבנות, כאשר היבט משמעותי אחר הוא שבנות החלו לקחת חלק בפעילויות שעד לפני מספר שנים היו בעיקר מעוזם של הילדים בלבד.

 

ניתן לראות דוגמא מובהקת לכך כאשר מתבוננים על ההפעלות הספורטיביות למיניהן. בשנים עברו, משחקים ספורטיביים נחשבו לנחלתם של ימי הולדת בהם נוכחות גברית מאסיבית, שנתפסו ככאלה המתחברים יותר לספורט. בשנים האחרונות, על רקע העלייה בביצוע הפעילות הגופנית בקרב בנים ובנות גם יחד, משחקים ספורטיביים נפוצים במיוחד גם בתור הפעלות לימי הולדת לבנות.

 

דוגמאות מוצלחות נוספות של הפעלות לימי הולדת לבנות הם למשל הבאת קוסם ליום הולדת או סדנאות, שמתאימות בחלקן הגדול באותה מידה לבנים ולבנות גם יחד. סדנאות האומנות נחשבות לפופולאריות מאד בשנים האחרונות, בין אם סדנת ציור על מוצרים שונים (חולצות, ספלים, כובעים ועוד), פיסול, קעקועים, עיצוב אופנה, הכנת תכשיטים או כל דבר אחר. יש סדנאות אשר מומלץ לערוך כאשר צפויות להיות בנות בלבד ביום ההולדת, ולו מכיוון שבנים לא יוכלו לקחת בהן חלק מבחינה "טכנית" – סדנת קליעת צמות, למשל. אם צפויים בנים ביום ההולדת, חשוב לדאוג גם עבור מי שלא משתתף בסדנאות מהסוג הזה לתעסוקה, למשל משחקים או סדנאות מקבילות אחרות.

 

איך בוחרים הפעלות לימי הולדת לבנות?

 

ההפעלות הספציפיות ביום ההולדת מהוות משתנה מרכזי במשוואת הארגון שלו, כך שהבחירה שלהן חייבת להיות מושכלת. מעבר להעדפות של כלת השמחה, כפי שטענו מעלה, ברור שגם המאפיינים של האירוע עצמו צריכים לשחק תפקיד. זה מתחיל עם מספר המוזמנים או המוזמנות, כאשר בהתאם לכך יש להגדיר את מספר הסדנאות (עשרות ילדים על סדנת אחת יגרמו לעומס ולכן גם לפגיעה בחוויה) או את המאפיינים שלהן (סדנה אישית מול סדנת עשייה קבוצתית).

 

חשוב להתחשב גם במקום בו ייערך האירוע, ולראות שהוא מתאים לסוג הסדנה מבחינת הגודל שלו או התשתיות הנמצאות בו: נניח, מבחינת חיבור לחשמל. כאשר משוחחים עם גורמים המציעים הפעלות לימי הולדת לבנות, לכן, יש להעביר להם כמה שיותר פרטים על האירוע הצפוי, ולאפשר להם להיערך בהתאם.

 

 

לבלוג שלי, לחצו כאן