הפעלות לימי הולדת מחירם
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

הפעלות לימי הולדת - מחירים

 

הורים רבים מבינים כי ניתן להפוך את יום ההולדת לבלתי נשכח באמצעות מגוון של הפעלות בעלות אופי מתאים לילד. הם מתחילים לחפש את ההפעלה המושלמת למסיבת יום ההולדת של ילדיהם, רק כדי לגלות שאין להם מושג מהיכן ואיך להתחיל. השיקול הכלכלי, שנלקח בחשבון ביחס ללא מעט פרמטרים בארגון האירוע, חייב להיות נוכח גם כן במהלך ההחלטה לגבי האטרקציה. הבעיה, אם אפשר לקרוא לה ככה, היא שטווח מחירי הפעלות לימי הולדת רחב בכל קנה מידה. הנה כל מה שחשוב שתדעו על הצד הכלכלי והחשוב מאד של מסיבות ימי ההולדת הנערכות כיום.

 

הגורמים המשפיעים על המחיר

 

קשה מאד לספק תשובה חד משמעית לגבי מחיר של ימי הולדת, כאשר הרבה פרמטרים נלקחים בחשבון. אחד המרכזיים שבהם הוא הרמה המקצועית של המפעיל, השם שלו והמוניטין שלו. ככל שהמפעיל יותר מנוסה ומוכר, כך סביר להניח שהמחירים שהוא יגבה עבור שירותיו יהיו גבוהים יותר, ובצדק גמור, שכן קיימת סבירות גבוהה שההפעלות שלו יהיו איכותיות יותר. המגמה הזו משמעותית במיוחד במקרה של מפעילים שהם גם בעלי מקצוע המומחים לתחומם, דוגמת קוסמים, אומני בלונים וכו, וזאת להבדיל ממפעילים אחרים: ליצנים או מפעילי מתקני ספורט, למשל, תחום שבו קשה יותר להבחין בין המומחים יותר ופחות. בעוד שהפערים במחיר בין מפעילי הספורט יהיו מינוריים באופן יחסי, הרי שבמקרה של קוסם לילדים, אמני חושים או מפעילים אחרים, הם עשויים להגיע למאות אחוזים.

ברור שמחיר ההפעלה תלוי גם במהות שלה. אם סוגרים עם קוסם, למשל, יש לתאם איתו מראש את משך המופע וסוגו, כאשר יש קוסמים שמציעים מספר חבילות מהן ניתן לבחור. המאפיינים ה"טכניים" של האירוע משפיעים אף הם - ככל שהאירוע ממוקם רחוק יותר מהאזור בו מציע לרוב המפעיל את שירותיו, כך המחיר שהוא יגבה יהיה גבוה יותר (יש שימליצו בהקשר הזה שלא לחפש מראש רחוק מדי). תאריך האירוע עשוי גם הוא להשפיע על המחיר, כאשר אירועים המוניים הנערכים בחודשי הקיץ העמוסים יותר, או לחלופין אירועים החלים בשבתות, יגיעו עם תג מחיר מעט גבוה יותר. לפעמים אין גמישות מבחינת התאריך הנבחר ולפעמים כן, כך שחשוב לדעת מראש שייתכנו הבדלים במחירים בהתאם לתאריך האירוע.

 

לא על המחיר לבדו

 

עם כל החשיבות למחיר הכלכלי של ההפעלה ליום ההולדת, אסור להתמקד בסוגיית המחיר בלבד. מעבר לעלות, עלינו להעמיד לנגד עינינו את רמת ההצלחה של האירוע שלנו ואת התרומה של המפעיל בכך. לא חסרים סיפורים על מפעילים שקבעו הפעלה חודש מראש והחליטו לבטל מספר ימים לפני או במקרים גרועים יותר, פשוט לא להגיע. כדי למנוע עוגמת נפש מסוג זו רצוי שתשוחחו או אפילו תיפגשו עם המפעיל, תתרשמו מהניסיון שלו בתחום וראו האם הוא נותן לכם להרגיש בטוחים בו, במקצועיות שלו, ובהצלחת האירוע שהוא חולש עליו. את הדברים האלה קשה למדוד בכסף והם צריכים להשפיע גם כן על הבחירה, חשוב לזכור שמפעיל הוא נותן שירות לכל דבר ואנחנו צריכים למצוא את המפעיל שנותן את השירות הטוב, המקצועי והאמין ביותר.

 

לבלוג שלי, לחצו כאן