ארגון ימי הולדת
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

ארגון יום הולדת

 

כל מה שצריך לדעת על ארגון יום הולדת

 

גם כשמארגנים יום הולדת קטן ואינטימי, אין זה אומר שהוא לא דורש תכנון וארגון. לפעמים אפילו יותר, תלוי בילד או בילדת יום ההולדת, ובמה שהם רוצים לעשות בו. מתכננים יום הולדת בקרוב לאחד הילדים? הנה כל מה שצריך לדעת על ארגון יום הולדת, ואיך לצלוח את האירוע ולהישאר בכל זאת שפויים.

 

וודאו עם הילד מה בדיוק הוא רוצה

 

הדבר הראשון שיש לעשות כשמארגנים יום הולדת, הוא לשאול את הילד או הילדה מהם הם רוצים. האם הילד רוצה הפעלה עם הרבה אקשן? האם הילדה מעדיפה יום הולדת בנושא פיות? האם יהיו גם בנים וגם בנות או רק מגדר מסוים? יש ילדים שמעדיפים משהו קטן ואינטימי עם חברים טובים, ויש ילדים שרוצים מסיבה גדולה מלאה במשחקים והפתעות, אבל כולם רוצים משהו מיוחד. כשמתכננים יום הולדת חשוב כמובן להתחשב במה שהילד רוצה. אם הילד מעדיף משהו קטן, אל תכפו עליו חגיגה המונית, ואם הוא רוצה להזמין יותר חברים, השתדלו להתיישר לפי רצונותיו עד כמה שניתן. לאחר שתתכננו את גודל יום ההולדת, יהיה לכם קל יותר לתכנן את יום ההולדת עצמה. למשל תדעו איזה כיבוד להזמין ועבור כמה, תוכלו לבחור מקום לערוך את החגיגה כך שלכולם יהיה נוח, ותדעו גם מה כדאי לעשות עבור הילדים ביום ההולדת עצמו.

 

ארגון יום הולדת – הפעלה

 

אחד הדברים החשובים כשמתכננים יום הולדת קשור להפעלת הילדים. אפשר להפעיל את הילדים באופן עצמאי על פי משחקים שאתם בוחרים ובאופן שבו אתם חושבים שאפשר להפעיל את הילדים. יש הורים שמעדיפים את זה, ויש הורים שמעדיפים להזמין איש מקצוע שיפעיל את הילדים ביום ההולדת. אז איזה מפעיל כדאי להביא? גם זה תלוי לא מעט בילד החוגג עצמו, אבל אם רוצים הפעלה שתתאים לטווח רחב של גילאים, לבנים ולבנות, ותסחף אחריה את הילדים, כדאי לחשוב על כיוון של קוסם לימי הולדת.

 

קוסם ליום הולדת

 

קוסם לילדים המגיע להפעיל ביום הולדת יודע כיצד לגשת את קהל היעד שלו, ומתאים הפעלות שונות לילדים צעירים יותר ולילדים בוגרים יותר. קוסם מקצועי יודע להפנט ולהקסים את הילדים בעזרת כריזמה, עניין וקסם, וגם על ידי הפעלת הילדים ושיתופם במהלך המופע או ההפעלה עצמה. מה שבטוח הוא שהילדים יוצאים מרוצים, מרותקים ובעיקר, מלאים בהנאה, תוך שימת דגש על בעל השמחה והחוגג הראשי. על זה הילד שלכם בוודאי לא יוותר. 

 

 

 

 

לבלוג שלי, לחצו כאן