מפעילים ליום הולדת לילדים

כדי שיום הולדת יהפוך לחגיגה נחמדת באמת, צריך הרבה יותר מאשר שכל הכוכבים יסתדרו בשורה. ההורים נדרשים להשקיע מאמצים וכספים בארגון האירוע מ-א' ועד ת', החל מבחירת המקום ומארגונו, דרך האוכל והפינוקים שיוענקו לאורחים ועד למפעילים ולאטרקציות הספציפיות שירכיבו את לוח הזמנים של יום ההולדת.

 

מגוון רחב של מפעילים לימי הולדת

מפעילים לימי הולדת הם אנשי מקצוע שלוקחים על עצמם, כפי שניתן להסיק משמם, הפעלה של הילדים באירוע – ויש לכך הרבה מאד היבטים. אפשר להבחין בין שני סוגים של מפעילים. הסוג הראשון הוא מפעילים אשר יש להם מומחיות ייחודית שחורגת מהמומחיות בהפעלה בלבד, חשובה ככל שתהיה. חלק מהדוגמאות למפעילים מהסוג הזה הן קוסמים, אמני בלונים או מפעילי תיאטרון בובות.

הסוג השני של המפעילים אינו מחזיק בהכרח במיומנות הפעלה "מקצועית" כלשהי, אך עדיין יכול לרתק את הילדים בלא מעט מובנים. בין המפעילים האלה תמצאו את הליצנים, את מפעילי הספורט או את מפעילי משחקי החברה.

 

המחיר של מפעילים לימי הולדת לילדים

עם כל הרצון ליצור יום הולדת מהחלומות, צריך לזכור שבמציאות יש צורך בהוצאות כספיות מסוימות. החדשות הטובות הן שבכל הנוגע למפעילים, לא בהכרח מדובר בסכומי כסף אסטרונומיים. טווח המחירים של מפעילים לימי הולדת לילדים הוא רחב אך סביר בכל מקרה: המחיר מתחיל מכ-600 ש''ח לרוב ועשוי להגיע גם לסכומים של כ-1,500 ש''ח, כאשר המומחיות של המפעיל, הניסיון שלו והשם שרכש לעצמו הם שמשפיעים לרוב על המחיר לכאן או לכאן.

נקודה חשובה נוספת היא שגם מועד הפנייה למפעיל, כמו גם האזור בו מתקיימת מסיבת יום ההולדת, עשויים להעלות את המחיר או להוריד אותו: חשבו על מקרה בו מפעיל מגיע מרחוק מאד ליום ההולדת, ומכאן שסביר שהוא יגבה סכום כסף גבוה יותר.

 

אז איך בוחרים מפעילים לימי הולדת

בסופו של יום, בחירה של מפעיל ליום ההולדת כגון קוסם לילדים למשל, היא אחת החשובות בדרך להצלחת האירוע, ומכאן שיש להשקיע בה מחשבה ראויה. את הבחירה יש לבצע על פי ההיבט הכלכלי, כאמור, אך בעיקר תוך בחינת ההתאמה שלה למאפייני הילד שלכם (גיל, למשל) ולאורחים, למיקום האירוע, למספר האורחים וכן הלאה. בהתחשב בחשיבות האירוע, חשוב שלא להתפשר בבחירת המפעיל, כשסביר שתרצו עבור הילדים שלכם את הטוב מכולם: מבחינה מעשית, יהיה זה מפעיל בעל ניסיון ראוי, שיציע את ההפעלה שלדעתכם מתאימה לאירוע, שיהיה בעל גישה לילדים בגיל הזה וכמובן – גם יהיה זמין להגיע ליום ההולדת הספציפי שלכם, תמורת מחיר שאתם יכולים לעמוד בו. מומלץ לקרוא עוד על הבחירה הנכונה במדריך הבא.

על כל פנים, מומלץ לצמצמם את הבחירה לשניים – שלושה מפעילים שנראים לכם מתאימים, לשוחח איתם מבעוד מועד, טרם עריכת יום ההולדת, ולתאם איתם את כל מה שדרוש לתאם באירוע המאושר של ילדכם ושלכם. מכיוון שהליך החיפושים עד למציאת ההתאמה המושלמת עשויים להיות ממושכים יחסית, וגם למען השקט הנפשי שלכם, מומלץ להתחיל במלאכת הבחירה מבעוד מועד, ולא לחכות לדקה ה-90, במידה וישנה גמישות בתאריך ניתן לצור קשר כחודש מהתאריך המבוקש. במידה וישנו תאריך ספציפי שאינו גמיש, מומלץ לפנות אפילו חודשיים לפני.

 

 

לבלוג שלי, לחצו כאן

מפעילים ליום הולדת לילדים
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665