יום הולדת מהאגדות
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

יום הולדת מהאגדות

 

גם הבת שלכם רוצה יום הולדת מהאגדות? ואולי זה דווקא יורש העצר? הנה הפתרון

 

יום ההולדת שלה מתקרב, וגם הנסיכה הפרטית שלכם חולמת על יום הולדת מהאגדות. אולי זה דווקא האביר הקטן על הסוס הלבן שחולם על יום הולדת אגדי עם דרקונים ואבירים? כך או כך, קוסם לילדים יכול להעניק לנסיכה או למלך שלכם יום הולדת שכולו פנטזיה, מלא בקסם ובעיקר – בלתי נשכח!

 

כשמתכננים יום הולדת

 

יום הולדת מגיע אומנם בכל שנה, אבל בכל שנה הוא מיוחד. בכל שנה הוא מסמן את השנה שחלפה, את ההתבגרות, ואת החוויות שהצטברו במהלך השנה. כילדים, כולנו מחכים ליום ההולדת שלנו, וכולנו רוצים לחגוג אותו איכשהו. ילדים, בכל גיל, בדרך כלל אוהבים ימי הולדת נוצצים ומושקעים, יום הולדת של משחק, של כיף ושל הרבה קסם, יום הולדת בהם הם מרגישים כאילו הם נמצאים בתוך אגדה – כל אחד והאגדה האישית שלו. אז איך מארגנים לילד או לילדה יום הולדת מהאגדות? האם זה בכלל אפשרי? טוב, זה תלוי הרבה בילד/ה עצמו/ה, אבל גם לא מעט בהורים. אנחנו יכולים לארגן יום הולדת שתתאים לילד שלנו בול, ותעניק לו חוויה קסומה. איך? פשוט פונים אל האנשים המתאימים שאוהבים ילדים, ושיודעים להקפיץ ולהקסים כל יום הולדת, בכל גיל.  

 

יום הולדת מהאגדות – לכל יום הולדת

 

בין אם אתם מתכננים יום הולדת גדול או אינטימי יותר, עבור ילדים צעירים או ילדים בוגרים יותר, יום הולדת לבת או לבן, זכרו שכל ילד אוהב להרגיש מיוחד ביום הולדתו, וחולם על יום הולדת מהאגדות. כשמתכוונים ליום הולדת אגדי, אין זה אומר בהכרח תחפושות של נסיכות, שטיח אדום וצלחות מזהב. הכוונה היא ליום הולדת שירגיש כמו קסם, כמו אגדה, עבור הילד עצמו. לכן, צריך להתאים את העיצוב, התוכנית וההפעלה ביום ההולדת לילד עצמו. קוסם לימי הולדת הוא האדם הנכון ביותר עבור כל יום הולדת, והוא הופך את האירוע לקסום.

 

כיצד קוסם לילדים הופך יום הולדת לאגדי

 

קוסם ליום הולדת מרגיש את הילדים, ואת ילד היום הולדת במיוחד. הוא מתאים את עצמו לסוג הילדים, ולאופי של הילד החוגג, וכך יוצר אווירה מתאימה שהופכת כל יום הולדת ל- יום הולדת מהאגדות. הקסמים, ההפעלות, והסדנאות יוצרים כולם אווירה קסומה ומנצנצת, כאילו הרגע עברה כאן מלכה, או אביר או צפרדע שהפכה לנסיך...

 

 

 

 

לבלוג שלי, לחצו כאן