פעילויות ליום הולדת
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

פעילויות ליום הולדת

 

ארגון יום הולדת היא תמיד משימה מורכבת. על מנת שתיווצר חוויה נחמדה, וממש אירוע שמותיר חותם ונחקק בזיכרון של האורחים וחתני השמחה גם יחד, חשוב להשקיע לא מעט מאמצים. ארגון לוח זמנים מוצלח ומלא באטרקציות הוא מפתח מרכזי בדרך להצלחת האירוע, כך שעל כל פעילות שנבחרה יש להשקיע מחשבה ראויה. המאמר הנוכחי מציג עבורכם מספר המלצות עבור פעילויות ליום הולדת, אטרקציות ורעיונות שיכולים להוות עבורכם פעילות חווייתית ביום ההולדת.

 

האנשים שיעשו פעילויות ליום הולדת (והמון שמח)

 

  

לא ניתן לדבר על פעילויות לימי הולדת מבלי להזכיר את האמנים ואנשי המקצוע שרצוי מאד להכניס לתוך התמונה. זה מתחיל עם קוסם לילדים אשר מבדר את החוגגים, משעשעים אותם ומעבירים להם אינספור הפעלות מעניינות. במקרה של ילדים מגיל שנתיים עד חמש, למשל, ליצן/ת יכולים להיות הפעלה מושלמת, שמחה ואנרגטית.

סוג אחר של אמנים המציעים פעילויות ליום הולדת הם, ניחשתם נכון, הקוסמים למיניהם. מופע קסמים בדרך כלל מתאים לגילאים בהם קיימת הבנה יותר מוחשית של מה הגיוני ומה לא, זה מתחיל בערך מגילאי 3,4 ומשם השמיים הם הגבול. חשוב שמופע קסמים לילדים יהיה משעשע וכזה שמעשיר את הדמיון של המשתתפים במסיבה. חלק מהקסמים מיועדים לגילאים צעירים יותר (קסמי במה, קלוז אפ ועוד) וחלק מציעים קסמים מורכבים יותר, המיועדים לאוכלוסיות מבוגרות יותר (קסמי קלפים, טלפתיה וכו).


ביום הולדת אפשר לחשוב על הזמנת הופעה, שיכולה לכלול בתוכה לא מעט דברים - זו יכולה להיות הצגה, מלאה בקטעי שירה וריקוד, אך גם כזו המבוססת על נושאים שונים בתכלית (מופע קונספט כגון תיאטרון בובות או יומולדת נסיכים ונסיכות). המלצה מועילה אחרת היא על להטוטנים, ממש כמו בקרקס, שבוודאי ילהיבו את החוגגים.

  

 

פעילויות ליום הולדת שמצליחות תמיד: מתקנים ומשחקים

  

 

ביום הולדת, בייחוד כזו ובה לא מעט ילדים וצעירים, הדרישה של קהל היעד יכולה להיות לפעילויות שיאפשרו להם להשתולל ולשמוח. החדשות הטובות הן שגם כאן, מגוון האפשרויות רחב בכל קנה מידה. אם עורכים את האירוע בחצר הבית או במקום פתוח אחר, ניתן להשכיר מתנפחים, מתקנים רטובים או לחילופין מתקן המפיק בועות סבון.


שולחנות משחק או אפילו קונסולות משחק מהווים אף הם פתרון מוצלח מאד, וכך גם משחקי הספורט למיניהם - תחרות שקי יוטה, חישוקים הולה הופ, קביים, קפיצה בחבל ועוד.

  

 

פעילויות ליום הולדת ניתן גם לארגן לבד

 

כאמור הדרך הבטוחה יותר לארגן פעילויות ליום הולדת היא הזמנת אנשי מקצוע דוגמת אלה שהוזכרו מעלה, אך זו ממש לא האופציה היחידה. ניתן לבנות לוח זמנים מלא, מגוון ומעניין הכולל בתוכו אטרקציות נוספות. המארגנים, בני המשפחה של ילד/ת יום ההולדת, יכולים לחשוב על לא מעט משחקים, הפעלות או פעילויות ליום הולדת. ארגון שכזה מצריך אמנם מאמצים אך יכול להוות חוויה משפחתית מגבשת ולייצר הפעלת יום הולדת חווייתית ואטרקטיבית. אלו יכולים להיות משחקים מוכרים (כסאות מוזיקליים או חפש את המטמון), כאלה המעמידים את החוגג במרכז (שעשועון טריוויה העוסק בילד יום ההולדת) ועוד המון נושאים נוספים. בהצלחה!!

 

לבלוג שלי, לחצו כאן