השפעת לימוד קסמים פשוטים לילדים וקסמים למתחילים על התפתחות הילד:

 

 

לימוד קסמים פשוטים לילדים יכולה להיות דרך מעולה להיכנס לעולם הקסמים. בתור קוסם לילדים אני מאמין שכדאי למי שאוהב קסמים, קהל ומופעים, להיכנס לעולם הקסמים כבר כשהוא צעיר מאוד. על עצמי אני יכול להעיד שכאשר התחלתי לעסוק בקסמים בתור ילד, הייתי מתאמן שעות על גבי שעות על  קסמים פשוטים, אימון שתרם לי גם לצבירת הביטחון וגם הכין אותי לקסמים המסובכים קצת יותר. ישנם מאות סוגי קסמים שונים שאפשר ללמוד כיום באמצעות האינטרנט (באתר ישנו חלק שלם של לימוד קסמים באמצעות וידאו).

 

כאשר התחלתי בתור ילד צעיר ללמוד קסמים למתחילים, מאוד נהנתי מהערכים והחוזקות שזה נתן לי. כיום כקוסם מקצועי, קוסם לילדים וקוסם בימי הולדת, אני מאחל ומנסה להגשים את הרצון של כל ילד שרוצה ללמוד קסמים ואולי ביום מן הימים להיות קוסם. הסוד הוא פשוט להתחיל, להתעניין, ללמוד ולהתאמן. אפשר להתאמן עם ערכות של לימוד קסמים פשוטים לילדים, או דרך לימוד קסמים באינטרנט. בניסיון זה ישנו ערך נוסף, לימוד קסמים למתחילים, ילדים ונוער, נותן כלים מחשבתיים רבים לילד ומלמד אותו צורות חשיבה יצירתיות.

 

אני מזמין את כל הילדים שרוצים ללמוד קסמים לסדנא שלי באתר בה אני מלמד קסמים פשוטים לילדים בכל הגילאים. חלום הקוסם מתחיל אצל רבים בגיל צעיר ויש לטפח אותו, כי כל קוסם גדול היה פעם ילד קטן והתחיל עם לימוד קסמים פשוטים לילדים

 

חן הקוסם הינו קוסם לילדים, קוסם ליום הולדת. נשוי ומתגורר בגבעתיים

 

לבלוג של חן הקוסם - לחץ כאן

לימוד קסמים פשוטים לילדים
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665