קסמים למתחילים
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

קסמים למתחילים

 

כל ילד חולם להיות פעם אחת קוסם. כל ילדה רוצה לנסות לעשות קסם משלה. לא כל ילד הופך להיות קוסם כשהוא מתבגר, אבל כל קוסם חווה פעם איך זה לעשות קסם בתור ילד. קסמים למתחילים הינם קסמים פשוטים יחסית לעשות, אבל לקהל נראים מדהימים, וכל ילד כמעט יכול ללמוד כיצד לעשות אותם. קסמים כאלה, כשהם חלק ממופע קסמים, הופכים את המופע למיוחד במינו עם ערך נוסף לילדים – שלומדים איך להיות קוסמים, אפילו אם זה רק לרגע אחד קסום.

 

קוסם לילדים – חוויה קסומה גם לילדים וגם להורים

 

מופע קסמים איכותי לילדים צריך להיות כזה שמשאיר רושם חיובי חזק לא רק על הילדים, אלא גם על הוריהם. הילדים של היום מתוחכמים ומתקדמים, ילדים שכבר יודעים בעצמם איך עושים קסמים, ולכן קוסם טוב צריך לדעת כיצד להדהים אותם עם קסמים מיוחדים. קוסם כזה גם ידהים לרוב את ההורים שלהם. אבל ההורים והילדים מתרשמים לא רק מהקסמים עצמם אלא מהחוויה כולה – מהיחס של הקוסם, מהדרך שבה הוא מנהל את ההופעה, בבדיחות שלו ובשיתוף הילדים. חלק מהופעה מוצלחת כולל לא פעם סדנת קסמים קצרה, במהלכה הקוסם מלמד את הילדים קסמים למתחילים – קסמים שכל ילד יכול ללמוד ולעשות גם לאחים או לחברים שלו בבית. 

 

החלום הופך למציאות – קסמים למתחילים שהופכים למקצוע

 

ילדים אוהבים את המסתורין והקסם. יש ילדים שההתנסות בחוויית עשיית קסמים במסגרת מופע של קוסם לילדים או קוסם ליום הולדת, גם אם מדובר בקסמים למתחילים, מדליקה בהם את הניצוץ. הניצוץ הזה גדל והם בוחרים להפוך את החלום למציאות. אנחנו נראה אותם לומדים קסמים למתחילים ברמה גבוהה יותר, ואחר כך קסמים משוכללים יותר ולבסוף הופכים לקוסמים מקצועיים שמצליחים להדהים, להפתיע ולשלהב את הקהל – בין אם אלו ילדים או מבוגרים. אבל צריך לזכור שהכל החל במופע קסמים שהם השתתפו בו בתור קהל ילדים. לכן חשוב כל כך שיתוף הילדים וההתנסות האישית שלהם במהלך המופע. לפעמים ההתנסות הקטנה הזו הופכת למשמעותית ביותר.

 

קוסם ליום הולדת

 

בדרך כלל ילדים נחשפים לקסמים במסגרת חגיגת יום הולדת. אם אתם חוגגים יום הולדת לילדכם, אין ספק שהפעלה של קוסם ליום הולדת תהיה חוויה מהנה, מדליקה, מעצימה וכזו שאף אחד מהילדים לא ישכח. וודאו כי אתם מזמינים קוסם לילדים, שיהיה ייחודי ומרתק, מצחיק ושובה, שיודע לדבר עם הילדים בגובה העיניים, אבל גם להיות רציני ומקצועי. חן הקוסם הוא הקוסם שלכם! פנו עוד היום להבטיח חוויית יום הולדת קסומה וייחודית.

.

 

לבלוג שלי, לחצו כאן