קסמים קלים
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

קסמים קלים

 

מתכננים יום הולדת לנסיך? רוצים באמת להפתיע השנה את הנסיכה? מעוניינים לארגן יום הולדת לילדים שלכם שאף אחד לא יישכח? זה הזמן לחשוב על פעילות ייחודית ליום הולדת. פעילות שכל הילדים יהנו בה. פעילות שתשאיר טעם מתוק עוד שנים רבות לאחר שיום ההולדת תסתיים. זה הזמן לחושב על קוסם ליום הולדת, אבל לא סתם קוסם, אלא קוסם מקצועי ומיוחד, ייחודי לילדים – מפתיע, מקורי, מצחיק ומשעשע, והכי חשוב – כזה שמשתף את הילדים, ושהילדים לא יכולים שלא לאהוב אותו. אם רוצים לתבל קצת את האווירה, אז חפשו קוסם שגם מלמד את הילדים כמה קסמים קלים, ומעניק להם חוויה אולי של פעם בחיים – לחוות איך זה להיות באמת קוסם, ולו לרגע קטן אחד.

 

קוסם ליום הולדת – לא סתם קוסם

 

קוסם ליום הולדת צריך להיות מישהו מיוחד, לא רק אדם שיודע לעשות קסמים. כי גם הקוסם הכי זריז, מתוחכם, מדהים, שיודע לעשות קסמים מורכבים באופן מעורר השראה, יהיה כישלון ביום הולדת אם אין לו גישה לילדים, אם הוא לא יודע איך להצחיק אותם, אם הוא לא יודע כיצד מתמודדים עם בהלה או בכי של ילדים, אם אין לו סבלנות לשאלות שלהם. לכן, כשמחפשים קוסם ליום הולדת עבור הילד או הילדה שלכם, חשוב לחפש קודם כל איש מקצוע מומחה להפעלות ילדים. בנוסף, חשוב לוודא שהקוסם מגיע עם כל הציוד הנדרש, שהוא באמת מוכן, ושהוא יודע לאלתר במידה ועולה הצורך (למשל פתאום קפץ החשמל).

 

ערך מוסף – קסמים קלים לילדים

 

כשמזמינים קוסם לימי הולדת, מעבר למקצועיות שהוזכרה בסעיף הקודם, חשוב גם לחפש מישהו מיוחד וייחודי, שיוסיף ערך מוסף ליום ההולדת ולחוגגים בו. חן הקוסם מציע תוספת מיוחדת ומקסימה לכל יום הולדת, שמעניקה לילדים חוויה ייחודית ומרגשת: האפשרות להיות קוסם לרגע קסום אחד. חן הקוסם מלמד את הילדים קסמים קלים שמתאימים לרמתם, ושמאפשרים להם לגלות את הסוד שמאחורי הקסם, ולהיות קוסמים קטנים גם אחרי שהמסיבה נגמרת. קסמים שהם יכולים לעשות אחר כך בבית לאחים ולהורים, או בכיתה לחברים ולמורים. את הקסמים האלה לא כל קוסם מוכן לחלוק, אבל מי שכן, זוכה לניצוץ הזה בעיניים של הילדים, שאותו באמת אי אפשר להחליף. רוצים יום הולדת מיוחד? פנו אל חן הקוסם עוד היום, וחכו לראות גם אתם את הניצוץ בעיניים של הילדים שלכם.

 

לבלוג שלי, לחצו כאן