אטרקציה לאירועים
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

אטרקציה לאירועים

 

כדי שאירוע יהיה מיוחד במינו ובלתי נשכח, יש להשקיע לא מעט בתוכנית ובארגון של האירוע, ולחשוב על אטרקציות שיכולות להתאים לאירוע ולסוג האנשים שמוזמנים אליו. זכרו - לא כל אטרקציה לאירועים מצליחה בסופו של דבר להיות באמת אטרקטיבית ומוצלחת, ולכן חשוב מאד לדעת מה להזמין ואת מי לאירוע שלכם. חן הקוסם מציע הופעה אינטראקטיבית ומהפנטת בשילוב עם הילדים, שיכולה להתאים גם לילדים הקטנים וגם לגדולים יותר, ובעיקר, להפוך את האירוע למשהו שידברו עליו עוד הרבה אחר כך.

 

מדוע קוסם לילדים הוא אטרקציה לאירועים?

 

ראשית, כאשר מתכננים אירוע שמיועד לילדים כמו הופעה בחופש הגדול, יום הולדת מיוחד, מסיבת סוף שנה בגן וכיוצא באלה, קוסם לילדים הוא ללא ספק האפשרות המוצלחת ביותר להפנט את הקהל הצעיר ולהפוך את המסיבה למשודרגת ומוצלחת במיוחד. חשוב כמובן לוודא שמדובר בקוסם מוכשר ומקצועי, כדי שהקסם באמת יעבוד ושהאירוע באמת יהיה מעניין ומיוחד.

 

שנית, פעמים רבות, גם כשמתכננים אירוע פרטי כזה או אחר כמו ברית מילה או בר מצווה, לא פעם מחפשים בעלי האירוע תעסוקה לילדים כדי שהוריהם יוכלו להשתתף בשמחה וליהנות ממנה. במקרים כאלה מזמינים פעמים רבות אטרקציה לאירועים שתעסיק את הילדים. אולם כדי להבטיח הנאה מירבית והצלחה של האירוע גם מבחינת הילדים, גם פה חשוב להקפיד על הזמנת קוסם מקצועי, שיודע כיצד להפעיל את הקסם שלו על הילדים ולהלהיב אותם.

 

כיצד יודעים איזה קוסם להזמין לאירוע?

 

כאמור, חשוב לוודא שהקוסם שאתם מזמינים הוא קוסם מקצועי ומנוסה. כדאי אולי לברר המלצות לגביו כדי להיות בטוחים. מקצועיות מתבטאת למשל בניסיון המקצועי שיש לקוסם בתחום, בציוד המקצועי בו משתמש הקוסם (הגברה, אביזרים, שולחן קוסמים וכו'), בארגון, סדר ותכנון שלו מצד אחד, וביכולת האילתור והתושייה מצד שני, בתקשורת שלו עם ילדים ושיתוף הפעולה איתם, במשך זמן הופעה שמתאים לקהל היעד ולזמן שמוקצב להופעה באירוע, ובמרחבים בהם משתמש הקוסם להענקת חוויה באמת ייחודית.

 

חן הקוסם – אטרקציה לאירועים: גם לקטנים וגם לגדולים

 

בדרך כלל כשמזמינים קוסם כאטרקציה לאירוע, המטרה היא להפנט ולעניין את הילדים המשתתפים באירוע, אבל כולנו יודעים שכאשר הקוסם טוב ומקצועי באמת, גם המבוגרים נותרים לא פעם פעורי פה ועיניים. חן הקוסם מבטיח הופעה מחשמלת ומהפנטת, תוך שילוב הילדים (והמבוגרים) כחלק פעיל במופע, כולל סדנאות קסמים למתחילים, והתאמת התכנים לגילאי הילדים, שמצליחים להיות תואמים בסופו של דבר גם להוריהם.

 

לבלוג שלי, לחצו כאן