הפעלות ליום הולדת שלך
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page
0546562665

!הפעלות ליום הולדת שלא תשכחו

 

ימי הולדת רבים שנערכים לילדים נעשים באמצעות מפעילים אשר לצד הניסיון הרב שברשותם מביאים איתם גם קונספט מעניין, ציוד חוויתי והמון אנרגיה. חשוב לזכור שמעבר לאתגר הקשה לעניין כ40 ילדים, הפעלות ליום הולדת דורשות גם הרבה מיומנות ואחריות.

אז מה האופציות שלנו בכל הקשור לנושא של הפעלות לימי הולדת?

 

הפעלות לימי הולדת לילדים:

 

קיימות מספר סוגים של הפעלות לימי הולדת ומפעילים שונים וההבדלים ביניהם נוגעים בעיקר לגילאי הילדים, לגודל השטח בו תתקיים יום ההולדת ולתוכן שההפעלה מציעה. המלצות למפעילים ליום הולדת מתחלקות לשתיים. להפעלות שהן יותר אקטיביות ולהפעלות שהן יותר תיאטרליות.

בהפעלות האקטיביות נמצא:

 

הפעלת לימי הולדת: בועות לילדים –

 

הפעלות ליום הולדת מאוד מעניינת ומקורית אשר כוללת בועות סבון ענקיות, בהפעלה זו ייחשפו הילדים למשהו חדש שהם לא רואים בדרך כלל בחיי היום יום שלהם. מפעיל בועות הסבון מציג את הבועות ואת האפשרויות השונות למשחק איתם וכמובן שיש לו חלק גדול בהצלחת ההפעלה אם כי האטרקציה המרכזית הינה הבועות ולא המפעיל.

 

הפעלה ליום הולדת בנושא ספורט - 

 

קפיצה בדלגיות, תחרות בשקי יוטה ומשחק ים-יבשה עם חישוקים, אלה רק חלק מהמשחקים שהילדים ישחקו במשך ההפעלה. מדובר ביום הולדת שיכול לעבור בצורה מאוד חיובית וחווייתית אך יכולה בקלות להפוך למבולגנת ולאבד את תשומת לבם של הילדים. בהפעלה זו חשוב לבחור מפעיל בעל ניסיון רב ושקיבלתם המלצות אמינות לגביו. במידה ותחליטו לעשות הפעלה מסוג זו לבדכם, אמליץ רק לוודא שיש מספיק אנשים בשטח הפעלת יום ההולדת, זאת כדי לוודא שכל הילדים נשארים בשטח ההפעלה ולא מתפזרים. ניתן גם לשלב מתנפחים (אותם ניתן לשכור), אטראקציה בפני עצמה שתעסיק ותשמח את הילדים.

 

הפעלה ליום הולדת עם ליצן

 

חלק גדול מאותם הפעלות לימי הולדת הינם הליצנים. הן אקטיביות וחלקן יותר תיאטראליות, יש לבדוק את סוג הפעילות עם הליצן או המפעיל. בדרך כלל מדובר בהפעלת יום הולדת לגילאים קטנים יותר כגון 2-5.

 

 

 

 

כגון הפעלת פיות, אבירים, נסיכים ונסיכות. גם הפעלות אלו יכולות להגיע בצורה יותר תיאטראליות ופחות אקטיבית ויש לבדוק עם המפעילים איך בדיוק תתנהל יום ההולדת ומה מידת ההשתתפות של הילדים בה

 

הפעלות תיאטרליות -

 

הפעלות ליום ההולדת התיאטרליות יותר הנן הפעלות בהן הילדים בדרך כלל רואים מופע כלשהוא, תצורת ההפעלה תהיה כאשר הילדים יושבים אל מול המפעיל וצופים בו. בהפעלות שכאלו נמצא מופע קסמים, תיאטרון בובות, אומן בלונים, מספר סיפורים וכו. מדובר בהפעלות שמהוות פתרון מצוין לימי הולדת שנעשים בתוך הבית ואינן דורשות המון מרחב.

 

אופן ההפעלות לימי הולדת והעניין של הילדים משתנה ותלוי בעיקר ברמת מומחיותו של המפעיל, מהניסיון האישי שלי אני יכול להעיד שאין שום בעיה לעניין ילדים ולהשאיר אותם מרוכזים בישיבה, למשך 70 דקות (מומלץ עם הפסקה באמצע לאוכל והתאווררות).

 

חשוב לזכור להתאים את אותם הפעלות ליום הולדת לילדים עצמם, תחום העניין שלהם והחיבור שלהם לנושא הפעלות ליום הולדת יהוו חלק קריטי בהנאתם מיום ההולדת והרי הנאתם היא הנאתנו.

 

 

 

חן הקוסם הינו קוסם מקצועי כבר 15 שנה, בן 30, נשוי וגר בגבעתיים.