ימי הולדת מיוחדים
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

ימי הולדת מיוחדים

 

 

יום הולדת זה יום מיוחד, הוא מיוחד כי אנחנו מגיעים אליו עם המון ציפיות וחששות, התרגשות ושמחה אך גם דאגה ומתח. הדבר שהכי חשוב לנו ביום ההולדת הוא שהילדים שלנו יחוו חוויה משמעותית, מחזקת, חוויה שתיזכר אצלם בילדות ותספק להם את הביטחון שהם אהובים וחשובים.

 

אז מה זה בעצם יום הולדת מיוחד? בעיניי מדובר ביום הולדת שבו הילדים שלכם ירגישו מיוחדים, זה  יכול להיות בכל סוג של הפעלה, מהפעלה של קוסם ועד להפעלה של שוקולד או חלל חיצון, העיקר הוא לא המעטפת אלא התוכן עצמו ועל זה חשוב לשים את הדגש.

 

הרבה מפעילים מנסים בימנו לייצר אטרקטיביות, שונות, כדי להצליח ולגדול בתחום התחרותי הזה של הפעלות הילדים, ניסיון זה הוא מצוין עבור התחום, עבורכם ועבור הילדים שלכם, כיוון שהוא נותן מגוון גדול מאוד של אפשרויות. כמעט על כל נושא ניתן לייצר יום הולדת: יום הולדת רדיו, יום הולדת בלונים, יום הולדת גיבורי על, יום הולדת ברצלונה ועוד, ועוד ועוד. כפי שכבר ציינתי השם של ההפעלה הוא רק המעטפת, חשוב לבדוק מה התוכן שהמפעיל מציע בתוך השם הזה.

 

לדוגמא, הפעלת רדיו, הפעלה בה הילדים הופכים לשדרני רדיו בעצמם וכל חדר היום הולדת הופך לתחנת רדיו גדולה. בהפעלה כזו, שנשמעת בהתחלה כמאוד מקורית ומעניינת, ישנם הרבה דברים שחשוב לבדוק. האם ההפעלה מתאימה לגיל יום ההולדת, הנחה שלי היא שלגילאים קטנים יותר (עד 8) פחות אטרקטיבי להיות שדרן רדיו ויש פחות משיכה לתחום. מה התוכן שיועבר – האם הילדים ילמדו על ההיסטוריה של הרדיו? מאיפה התחיל ואיך התפתח? האם יספרו להם איך הרדיו עובד?

איך נראית ההפעלה? האם כל ילד משדר לפני כל שאר הילדים (יוכל לייצר שעמום אצל הילדים האחרים) או שכל ילד מקבל מיקרופון ויוצר תחנה עצמאית (יכול לייצר בלאגן).

איך מקבלים ילדי יום ההולדת את התחושה שהם במרכז? מה ההפעלות שהמפעיל מעביר ואיך הן מתקשרות לנושא?

 

חשוב לי להדגיש, אני ממש לא נגד ימי הולדת מיוחדים והפעלות מקוריות, אני רק מציע לבדוק טוב את התוכן. יצא לי בעצמי לנכוח במספר ימי הולדת מיוחדים בהן היו הפעלות מאוד מקוריות, לדוגמא הפעלה של בועות סבון ענקיות, הפעלה באמת יוצאת דופן ומרשימה (יש לה את הבעיות שלה מבחינת עלויות והצורך לשטח גדול ופתוח אבל היא באמת מיוחדת). חברה אחת שאני מכיר העוסקת בתחום היא חברת "בעבוע" - http://www.baabua.co.il/.

 

הפעלה מיוחדת נוספת היא הפעלת שוקולד, הילדים נהנים מהמשחק בשוקולד, יוצרים צורות, טעמים וצבעים. כדאי לקחת בחשבון שמדובר בהפעלה שיכולה להיות קצת מלכלכת אז אם יש לכם בעיה עם קצת לכלוך ובלאגן, כדאי שתבדקו טוב עם המפעילים מה הרמת הלכלוך שתיווצר לכם בבית (אפשר כמובן לעשות גם מחוץ לבית). מפעיל שוקולד מומלץ שפגשתי הוא עודד מחברת "שוקולד מעודד" http://www.chocoded.co.il/.

 

ומה לגבי הפעלה של קוסם ליום הולדת? טוב אז זה כבר עניין של טעם אבל איך שאני רואה את זה, אין כמו הפעלה של קוסם, בה הילד שלכם מצליח לעשות קסמים בעצמו ומקבל חיזוק והעצמה מדהימים, בשביל לייצר את יום ההולדת הכי מיוחדת בעולם!!!

 

חן הקוסם הנו קוסם לילדים מזה 15 שנה, בן 30, נשוי וגר בתל אביב.

 

 

לבלוג, לחצו כאן