יום הולדת מושלם

 

יום ההולדת של הילד שלכם מתקרב, וההתרגשות כבר מתחילה לחלחל אל בין קירות הבית. "מה תעשו לי ליום הולדת?", הוא שואל, ואתם עונים: "משהו מיוחד". ואז אתם מתחילים לסקור את האפשרויות שעומדות בפניכם, ומבינים שהבחירה אינה פשוטה כלל וכלל. לפניכם מספר הצעות מומלצות שאספתי במהלך השנים כקוסם לילדים.

 

בעלי המקצוע שתפקידם לשמח ולהפעיל

תפקיד מרכזי בהפעלות לימי הולדת יתפסו בעלי המקצוע אשר אמונים על ריתוק הקהל הצעיר ויצירת אטרקציות עבורם. הפקדת האירוע כולו בידיהם של ליצנים, קוסמים או מפעילי יום הולדת היא אחת הבחירות הנפוצות ביותר וע"י בחירה נכונה אפשר להבטיח את הצלחת האירוע.

כיום, לא מעט אנשי מקצוע אף מעלים מופעים המותאמים במיוחד לגילאים הצעירים ביותר: הצגה או מופע מוזיקלי, לדוגמא, הכולל בתוכו גם תפאורה ומוזיקה מתאימים, והשתתפות פעילה במיוחד של הקהל (עם דגש על חתן השמחה). ניתן בהחלט להקדיש חלק ניכר מתוכנית יום ההולדת לפעילות מהסוג הזה.

 

יום כיף

עבור הורים שאינם מעוניינים לארגן את האירוע בבית הפרטי שלהם, עומדת האפשרות לערוך יום כיף במקום "נייטרלי", המדבר אל עולמם של הצעירים. בריכה היא אחת הבחירות המוצלחות ביותר, בעיקר בחודשי הקיץ, והיא תציע תעסוקה מלאה לילדים, הפעלות, משחקים ולעיתים גם אטרקציות רטובות (מתנפחים, מגלשות מים וכן הלאה).

מגוון האפשרויות, מבחינת מקומות הבילוי, פשוט אינסופי: פארקי שעשועים או מים, פארקים אתגריים, גני חיות או מסעדות מהווים חלק מצומצם מאד מבין האפשרויות. שימו לב שבחלק מהמקרים, מומלץ ואף חובה לסגור את מקום האירוע מראש, בהתאם לכמות המוזמנים המיועדת להגיע אליו.

 

יום הולדת בקונספט מוגדר

הורים שמעוניינים ביום הולדת ייחודי, ואינם מפחדים מתכנון מעט מורכב יותר, יכולים בהחלט לארגן את יום ההולדת על פי נושא (קונספט) מוגדר. יום הולדת שכזה יכלול בתוכו עיצוב בהתאם לאותו רעיון, אוכל המזוהה עם הנושא ושורה ארוכה של הפעלות ייחודיות. ממש על קצה המזלג, ניתן לארגן יום הולדת על בסיס אחת הדמויות האהובות מאד על כל ילד או ילדה, דוגמת בוב ספוג, ספיידרמן, דורה וכיוצא בזה, או אפילו בהתבסס על תוכנית טלוויזיה – הישרדות, למשל.

 

אפשרות אחרת, ויש שיגידו שאף מוצלחת יותר, היא לבחור בקונספט שמתאים מראש לתחומי העניין של הילד. בנים חובבי ספורט בוודאי ישמחו להכניס לתמונה את הכדורגל, או אפילו הקבוצה האהובה עליהם, בעוד בנות חובבות אופנה לא יתנגדו, בלשון המעטה, לסדנת איפור או סטיילינג, המועברת על ידי אשת מקצוע. וכמובן שניתן למצוא אינספור דוגמאות אחרות.

 

ניתן גם לנסות ולערוך מופע של קוסם ליום הולדת, בבלוג שלי ישנם מספר מאמרים על קסמים שכל אחד מכם יוכל ללמוד וכך להפוך לקוסם לילדים (לפחות ליום אחד)...

 

שיהיה בהצלחה :) מזל טוב

 

לבלוג של חן הקוסם - לחצו כאן

יום הולדת מושלם - חן הקוסם
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665