הפעלות לילדים בפסח
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

הפעלות לילדים בפסח

 

כמו בכל חופשה ארוכה, גם בחג הפסח אנחנו מוצאים הורים המחפשים כיצד להפעיל את ילדיהם, באמצעות חוויות מהנות ואולי גם זמן איכות ביחד. ישנן דרכים רבות להפעלת הילדים, ואחת הפופולאריות והמוצלחות מכולן כוללת קוסם לילדים שיעניק מופע עם הפעלה לילדים, ויאפשר להם לחוות לרגע עולם של מיסתורין וקסם.

 

מגלגלים את הקסם

 

הפעלות לילדים בפסח, כמו כל הפעלה לילדים, צריכה להיות בדרך כלל מותאמת לגילאי הילדים ולכמות הילדים המשתתפים. קוסם לילדים, בעל ניסיון וכלים לעבודה עם ילדים בגילאים שונים, יודע להתאים את החוויה לילדים, ולאפשר להם להתנסות, בהתאם לגילם ויכולותיהם, גם בעריכת קסמים בעצמם. החוויה הזו לא רק מעניקה כיף והנאה לילדים מהמופע, אלא גם מעצימה אותם ומחזקת את הביטחון העצמי שלהם. הילדים מתנסים באפשרות להיות חלק מקסם או לעשות קסם בעצמם, וחשים גאווה ואחריות. לכן, כאשר מתכננים הפעלות לילדים בפסח, חשוב מאד להקפיד איזה איש מקצוע להזמין ולברר על ניסיונו וכישוריו.

 

קוסם לילדים - הפעלות לילדים בפסח, קוסם ליום הולדת, ועוד

 

קוסם לילדים הוא בעל מקצוע המופיע בפני הילדים בהזדמנויות שונות. לכל קוסם סגנון ייחודי משלו וניסיון בתחומו. כאשר מזמינים קוסם ליום הולדת למשל, חשוב מאד לוודא שהקוסם שאתם מתכוונים להזמין, הינו בעל ניסיון בהופעה בפני ילדים והפעלתם, מתאים את עצמו לאירוע ולילדים גם תוך כדי האירוע עצמו, מגיע עם כל הציוד הנדרש כולל הגברה, דוכן וכו', ובעיקר – בעל המלצות חיוביות. חשוב לזכור שכאשר מזמינים קוסם ליום הולדת, בשונה ממופע קסמים כללי או הפעלות לילדים בפסח למשל, הקוסם צריך להיות רגיש לילד היום הולדת ולהעניק לו את מירב תשומת הלב, מבלי לשכוח את הילדים האחרים. זה נשמע פשוט אבל בפועל גם פה נדרשת מיומנות מסוימת ורגישות לעניין.

 

קסם ההצלחה

 

בסופו של דבר, הצלחתו של קוסם ליום הולדת או קוסם לילדים נמדדת לפי מדד ההתרגשות, ההנאה וההתלהבות של הילדים במהלך המופע ובסיומו. קוסם לילדים שגם מגיע לפני הזמן וקושר שיחה עם הילדים עוד בשלב ההקמה – יוצר גם קשר אישי וחווית העצמה לילדים. המופע עצמו הוא כולו קסמים, אבל ההצלחה איננה קסם. היא תוצאה של עבודה קשה, אי פשרות על מקצועיות, והענקת המוצר – במקרה זה המופע או ההפעלה, הטוב ביותר. אם אתם מחפשים קוסם לילדים למטרת הפעלות לילדים בפסח, חגיגת יום הולדת, מופע שנתי בבית ספר או כל אירוע אחר, פנו לחן הקוסם. אין ספק כי הילדים יתלהבו והמבוגרים יתאהבו...

.

 

לבלוג שלי, לחצו כאן