קישוטים ליום הולדת

 

כל יום הולדת היא סיבה למסיבה ובטח שיום הולדת לילדים. כקוסם לילדים יוצא לי לראות הרבה סוגים של ימי הולדת, קישוטים, עוגות מיוחדות והפתעות לילדים. אין שום ספק שעם קצת קישוט וקצת עבודה אפשר ליצור אווירה מאוד מיוחדת וחגיגית, אז למה לא?

 

במאמר זה אנסה להפנות למספר מאמרים אחרים אשר נותנים רעיונות קונקרטיים בנוגע לקישוטים בימי הולדת לילדים. ניסיתי לרכז כמה רעיונות יפים וטובים שיכולים גם לשמש הכנה לקראת יום ההולדת וגם פעילות נחמדה לילדים.

 

אחלק את נושא הקישוטים ביום ההולדת לשלושה תחומים: בלונים, שלטים ועוגות.

 

בלונים –

 

ההצעה שלי היא לא לפזר בלונים בכל רחבת האירוע, אלא אם אתם רוצים שהם יהיו חלק מהפעילות העיקרית. הסיבה היא שבלונים הם מסיט תשומת לב מאוד גדול, זהו פיתוי שיהיה קשה לכל מפעיל להתחרות בו (לקריאה נוספת אתם מוזמנים לקרוא את המאמר שלי 7 טיפים ליום הולדת מוצלח), בלונים ניתן לקשור יחדיו כגוש אחד. שיטה אחת היא לחבר שני בלונים אחד לשני, לאחר מכן להכין עוד זוג בלונים שכזה ואת הבלונים הללו לסובב אחד סביב השני עד שייוצר גוש של ארבעה בלונים (ניתן אפילו לעשות גוש של שישה בלונים ויותר). טריק נוסף שאפשר לעשות עם בלונים הוא להדביק אותם לתקרה ולקשור אליהם חוט קטן, בצורה זו הם ייראו כמו בלוני הליום ויתנו אווירה מאוד נחמדה (כפי שניתן לראות בתמונת הפוסט).

 

שלטים וכרוזים –

 

שלטים הם תוספת בסיסית יפה לכל אירוע, הם מדגישים את מה שחשוב לזכור – שמדובר ביום הולדת. 

ניתן כמובן לקנות, במחירים יחסית זולים, שלטים בחנויות "הכול בדולר", אופציה נוספת היא להכין אותם בעצמכם או אפילו יותר טוב, עם ילדיכם.

יש באינטרנט אין ספור סרטונים וכתבות על איך להכין קישוטים ושלטים. אתן כאן מספר קישורים שנראים לי מעניינים וברורים.

 - הכנת שלט יום הולדת בעצמכם, מצורפים לכתבה קבצים להורדה מה שמשאיר לכם רק להדפיס ולצבוע.

 - אתר לימי הולדת בו יש המון חומרים שניתן להדפיס, לצבוע ולתלות.

 - סרטון בן שתי דקות שמלמד איך להכין קישוט יפה ופשוט (אומנם זה לא ממש שלט אבל זו יכולה להיות תוספת נחמדה וכיפית להכנה).

 

עוגות –

 

עוגת יום ההולדת יכולה בקלות להפוך לאחד הדברים המרכזיים בו. זו הזדמנות לעשות משהו ייחודי לילד/ילדת יום ההולדת שהטקס סביבו והחשיפה אליו הם פשוטים וקלים. ניתן להכין עוגות בכל נושא ותחביב ואם הן גם טעימות אז בכלל יצאנו מורווחים.

טקס העוגה הוא טקס חשוב לילד/ילדת יום ההולדת, הוא נותן לו הזדמנות לבקש משאלה ולכבות לבד את הנרות, שני דברים שמאוד חשובים לילדים.

רעיונות ומתכונים לעוגות ניתן למצוא בקישור הזה. באתר מאקו ניתן למצוא גם סרטונים אשר מלמדים איך להכין עוגות מיוחדות, וכמובן שהשמיים הם הגבול ובאינטרנט ניתן למצוא הכול בהתאם למה שמתאים לילדיכם, אפילו עוגה של כול כוכבי העל.

 

כל יום הולדת היא סיבה למסיבה ובטח שיום הולדת לילדים. כקוסם לילדים יוצא לי לראות הרבה סוגים של ימי הולדת, קישוטים, עוגות מיוחדות והפתעות לילדים. אין שום ספק שעם קצת קישוט וקצת עבודה אפשר ליצור אווירה מאוד מיוחדת וחגיגית, אז למה לא?

 

המאמר נכתב על ידי חן הקוסם, בן 30. גר בגבעתיים!!!

 

לבלוג של חן הקוסם - לחצו כאן

 

 

 

 

 

 

 

 

קישוטים ליום הולדת
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665