יצירה עם ילדים
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

יצירה עם ילדים

 

מה הופך סדנת יצירה לילדים לסתם עוד סדנה של יצירה עם ילדים, לסדנת יצירה עם ילדים מהפנטת, מטורפת ובעיקר בעיקר – מהנה ובלתי נשכחת?! מוזמנים להמשיך לקרוא ולגלות!

ילדים הם אנשים קטנים וסקרנים

א"ב בהכנת פעילות כל שהיא עם ילדים, היא ההבנה שילדים הם יצורים סקרנים מעין כמוהם. כל דבר שיגרום להם להסתקרן, יציף בהם התעניינות והתרגשות. זה נכון גם כאשר מכינים סדנת יצירה עם ילדים. גם אם ניתן להם משהו מוכר, אבל מסקרן: למשל קעקועי נצנצים בדמויות מעניינות ולא שגרתיות, או בצבעים מדליקים, הם יחוו חוויה מהנה ויבקשו עוד. לכן, כדאי לחשוב על דברים שמסקרנים ילדים, אולי אפילו לחשוב על חומרים בלתי שגרתיים ליצירה.

ילדים אוהבים שמצחיקים אותם

ילדים, כמו כולנו בעצם, אוהבים לצחוק. כאשר מתכננים יצירה עם ילדים, כדאי לתכנן משהו מצחיק: צביעת דמויות משעשעות, הכנת קסמים מצחיקים וכו'. לפעמים גם אם היצירה עצמה איננה מצחיקה, אבל המפעיל מספיק מצחיק, הילדים יהנו בלי סוף גם מהשחלת חרוזים פשוטה. כדי להפוך את היצירה למצחיקה, כדאי לשלב אותה עם מופע קסמים למשל על ידי קוסם לילדים או פעילות יום הולדת של קוסם ליום הולדת, שמציע גם סדנת יצירה בסוף המופע.

ילדים צריכים לחוות משהו חדש ומקורי

חדשנות ומקוריות הם דברים שילדים, בעיקר ילדים בוגרים יותר, מחפשים. יצירה עם ילדים גדולים היא תמיד מאתגרת כיוון שילדים גדולים פחות מתחברים לעיסוק בחומרי יצירה. אבל אם פעילות היצירה מותאמת לגילאים, ומהווה משהו מקורי ומרגש, אם היא מתחברת למשל לפעילות של קוסם לילדים, אם הפעילות תכלול הכנת קסמים, אין ספק שהילדים יחוו את פעילות היצירה באור שונה לגמרי. הם לא יפסיקו לדבר עליה, ואולי אפילו יבקשו עוד!

יצירה עם ילדים זה לא משחק ילדים

יש אינספור אפשרויות לפעילות של יצירה עם ילדים. הטריק הגדול הוא למצוא את הפעילות שתשלהב אותם, תלהיב אותם, ותניע אותם לפעולה. הכנת קסמים יכולה להיות פעילות יצירה שמתאימה למגוון גילאים (כמובן שכל פעילות וכל קסם מתאים לגיל הילדים המיועד), ולהוות חלק מפעילות כוללת של הופעת ויצירת קסמים. ארגון יום הולדת למשל יכול לכלול קוסם לילדים שמשלב הופעה, שילוב הילדים בהופעה, ובסופו של דבר גם יצירה במסגרתה הילדים יוצרים קסמים משלהם. אם אתם מחפשים קוסם ליום הולדת מקצועי וגם מקורי, פנו עוד היום לחן הקוסם, ומובטחת לכם יום הולדת מעולם אחר.

.

 

לבלוג שלי, לחצו כאן