שירים ליום הולדת
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

שירים ליום הולדת

 

אין כמו שירים ליום הולדת כדי להכניס אותנו לאווירת יום ההולדת, לצערי שמתי לב שבהרבה אירועים לוקח לילדים קצת זמן ועידוד כדי להצטרף אלי בשירים ליום הולדת ורציתי לנסות ולבחון במאמר זה את החשיבות והמשמעות של שירי יום הולדת בימי הולדת לילדים.

מנקודת המבט שלי, כקוסם לילדים, החשיבות בשירים ליום הולדת היא משולשת:

 

בראש ובראשונה היא שמה את ילד\ת יום ההולדת במרכז החגיגה, דבר באמת מאוד חשוב בימי הולדת וכבר הדגשתי במאמרים קודמים איך אני כקוסם ליום הולדת מדגיש את החשיבות של מרכוז ילדי החגיגה. בשירים ליום הולדת זוכים ילדי החגיגה לכך שהילדים שרים לכבודם, שמחים איתם ואומרים את השם שלהם בשיר - מי שיכול לנסות ולהיזכר בילדות שלו, יש לכך משמעות עצומה. לי אפילו זכור שיר שלם שמתבסס רק על כך שאומרים את השמות של הילדים (אני בספק אם עדיין שרים אותו למרות שאני זוכר נסיעות שלמות באוטובוס עם הכיתה שהיינו שרים רק אותו - "היי 'חן' – קוראים לי בשמי, היי 'חן' – קוראים לי שנית – רוצים אותך בטלפון...)

 

המשמעות השנייה של שירי יום הולדת במשך יום ההולדת היא הגיבוש שזה יוצר בין הילדים, כולנו מכירים את הכיף של שירה בציבור, יש משהו מאוד מחזק בתחושה שכולנו שרים ביחד, מאוחדים תחת מטרה אחת ומכירים את כל המילים של השיר.

 

המשמעות השלישית היא ההזדמנות שזה נותן לילדים להוציא קצת אנרגיה, מרץ וכוח. קצת לשיר, קצת לצעוק, קצת לפרוק. במופע הקסמים שלי הילדים יושבים מולי במשך כ70 ד' בסה"כ. מדובר בזמן לא מבוטל והרבה פעמים הורים מחמיאים לי ואומרים שהיה מאוד מרשים הצורה שהחזקתי את הילדים מולי, ישובים ומרוכזים. אז אני אגלה כאן סוד מקצועי קטן, אחד הדברים שמאפשרים לי לעשות את זה היא העובדה שאני מאפשר לילדים להוציא אנרגיה בהתחלה דרך השירים ליום הולדת. השירה מאפשרת להם לשיר, לצעוק קצת ולעשות רעש – רעש טוב.

 

אז איזה שירים אפשר לשיר ביום הולדת? כל שירי יום ההולדת הם שירים שיצליחו, הילדים מכירים אותם מהגן ורק צריכים טריגר קטן בשביל לשיר אותם מחוץ למסגרת הזו. איזה טריגר? אפשר להשתמש בתחרות, בפרסים, בחיזוקים מילוליים וכמובן בהרבה דוגמא אישית, חשוב להראות שלשיר זה לא עניין ילדותי אלא דבר רב גילאי.

 

אנקדוטה קטנה, אני מבצע את השירים ליום הולדת בליווי אקורדיון, הרבה שנים למדתי לנגן על אקורדיון, בגיל יחסית צעיר. גיל עשר. היום אני מקבל המון תגובות חיוביות על האקורדיון ועל איך זה מחזיר אנשים לתקופה נשכחת. אני שמח לראות שגם הילדים מאוד מתלהבים ואוהבים את הכלי הזה שכמעט ונעלם מהעולם וגאה שיש לי חלק קטן בהשארתו איתנו.

 

חן הקוסם הינו קוסם ליום הולדת מזה 15 שנה, מופע קסמים איכותי לילדים. נשוי וגר בגבעתיים.

 

לבלוג שלי, לחצו כאן