הפעלה ליום הולדת שלא שוכחים

 

 

כשאתם מחפשים מתנה מושקעת, מהנה ובלתי נשכחת לילדים שלכם עבור היום המיוחד ביותר עבורם בשנה – כדי שתחשבו גם על  הפעלות ליום הולדת ומפעיל טוב שיעביר אותם. לשמחתנו תחום זה מפותח מאד בארץ, ותוכלו למצוא מגוון רחב מאד של אפשרויות החל מיום הולדת פיות, עד להישרדות ודרך יום הולדת שכולה שוקולד. לפעמים, דווקא ההפעלה הקלאסית היא שתשמח ביותר את ילדכם, במיוחד אם הוא רגיל לראות דברים דומים אצל חבריו ומאחל את אותם הדברים לעצמו. הכוונה, כמובן, היא לאפשרות של קוסם לילדים וכמובן שאני מאוד אובייקטיבי ;)

 

קסמים ביום הולדת:

אין ילדים שלא אוהבים קסמים. הם מציתים את הדמיון, ומוכיחים שהבלתי אפשרי למעשה אפשרי. הם שוברים חוקים, ולרוב מגיעים בדמות קוסם ליום הולדת, קוסם מצחיק ושובב, הכורת ברית של סתרים עם הילדים – כזו שרק הם יכולים לראות, ולא המבוגרים. למרות שהילדים הם נבונים, ויודעים היטב כי מה שנעשה למול עיניהם לא יכול להתקיים במציאות כפי שהם רואים בסרטים או חולמים בחלומותיהם, עדיין האפשרות המרעננת הזו של מסתורין ומציאות שונה, היא מרגשת. והאמת... היא מרגשת גם לנו כמבוגרים!

 

יחס אישי לחוגג:

מפעיל טוב הוא כזה שיודע לקרוא את חתן או את כלת השמחה, ולערוך את כל המופע סביבם וסביב אישיותם: ניתן לשאול מראש מה הילדים הכי אוהבים (אותם או את הוריהם), וניתן גם לזרום אותם במהלך ההופעה: לבחון האם הוא/היא נהנים מתשומת הלב הרבה שניתנת להם, או שהם דווקא ביישנים ומעדיפים לבחור את המשתתפים ולא להשתתף בעצמם. רגישות זו היא קריטית כדי שילדיכם ירגישו טוב, וייצאו שמחים, מאושרים ומחוזקים מהיום החשוב והמיוחד הזה.

 

מחירים:

ברחבי הארץ פרוסים מבחר מפעילים, ולמען האמת התחרות ביניהם רבה. תחרות זו כמובן באה לטובתכם, מפני שתוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של מפעילים ומחירים ואולי אפילו תוכלו להמתמקח על המחיר המוצע.

הכי חשוב שהבחירה תיעשה בצורה המדויקת והמתאימה ביותר עבור הילד או הילדה שלכם וכדאי ונכון לשתף אותם בבחירת המפעיל.

בכל מקרה, בדקו, תחקרו ואל תתפשרו על איש המקצוע שבא לחגוג עם ילדיכם ואתכם.

בהצלחה ושיהיה לכם יום הולדת מקסים!!!

 

לבלוג של חן הקוסם - לחצו כאן

הפעלה ליום הולדת שלך
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665