הפעלה לילדים באירועים משפחתיים

 

 

אבקש לנצל פוסט קצר זה כדי לעמוד על היתרונות בהבאת מפעיל לאירועי משפחתיים כגון ברית, בר מצווה וכל אירוע אחד בו נוכחים כ10 ילדים ומעלה.

 

קרה לכם כבר שהגעתם לאירוע משפחתי או חברי ומצאתם את עצמכם מתעסקים כל האירוע בדאגה לכך שילדיכם ייהנו ולא באירוע עצמו? אולי אפילו אמרתם להם שילכו ללכת ולשחק עם הילד של החבר הזה או הילדה של בת הדודה ההיא  אבל הם התביישו ונשארו קרוב אליכם?

 

תנסו לחשוב על האירוע מנקודת מבט של ילד. הילדים מגיעים למקום בו יש המון ילדים אחרים שהם לא ממש מכירים ואמורים לשחק איתם. לפעמים לחלק מהילדים יש היכרות מוקדמת והם  מהווים חבורה קטנה אשר מקשה אף היא על ההתחברות של הילדים שלא מכירים. מהצד השני ההורים שלהם עסוקים בלדבר עם חברים, חברים אותם הם לא ראו זמן מה ואשר איתם הם שמחים להשלים פערים.

 

בעצם הבעיה היא שאין מכנה משותף בין הילדים באירוע, אין היכרות מוקדמת ולפעמים גם טווחי הגילאים הם שונים. הגעה של מפעיל לאירוע שכזה יכולה ליצור את המכנה המשותף שחסר. קוסם, ליצן, אמן בלונים, צייר קריקטורות ובעצם כל מפעיל מהווים אטרקציה סביבה יכולים הילדים להתחבר וליהנות גם מחוויה מעשירה וגם אחד מהשני.

 

ההמלצה שלי היא להביא מפעיל שקולט את הילדים עם הגעתם לאירוע, בצורה זו הנחיתה שלהם קלה ונעימה יותר והם מבינים מההתחלה שלא מדובר באירוע למבוגרים בלבד. קליטה שכזו יכולה להיות בלוני צורות, קעקועי נצנצים ובעצם כל דבר אשר מרכז את הילדים סביבו, מעניין אותם ומושך אותם. בהמשך צריכה להיות לדעתי איזו שהיא אטרקציה מרכזית, לדוגמא מופע קסמים לילדים או פינת "הכה את המומחה" עם אמן בלונים ועוד. אטרקציה זו מעשירה את החוויה של הילדים אך גם מאפשרת להורים להנות מהאירוע ומהאנשים בו בלב שקט וללא דאגות.

 

אני מקווה שנתתי קצת נקודות למחשבה - חן הקוסם, קוסם לימי הולדת לילדים

 

לבלוג של חן הקוסם, לחץ כאן

 

הפעלה לילדים באירועים משפחתיים
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665