מפעילים ליום הולדת
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

מפעילים ליום הולדת

 

  

הילד גדל בשנה ואוטוטו הוא חוגג יום הולדת. כדי לחגוג לו יום הולדת מיוחד, כדאי לחשוב על הפעלה מיוחדת שתהיה מהנה עבורו ועבור הילדים שמגיעים לחגוג איתו. אז אילו מפעילים ליום הולדת כדאי להזמין? מה יותר מתאים לאיזה סוג של ילדים? ואיך יודעים אם המפעיל אכן מקצועי?

 

תכנון יום הולדת

 

כשמתכננים יום הולדת, צריך לזכור שמדובר בהפקה קטנה. נכון, זו לא חתונה או בר מצווה, אבל בכל זאת מדובר במסיבה שדורשת מעט תכנון, בעיקר אם אנחנו מעוניינים שזו תהיה מסיבה מוצלחת. אז מה צריך לתכנן?

 

  • מקום: היכן מתכוונים לחגוג? בבית? במשחקייה? בפארק? חשוב להתאים את המקום למספר הילדים ולסוג ההפעלה שאמורה להיות ביום ההולדת.

  • סגנון: האם זו יום הולדת בנושא מסוים (למשל פיות ליום הולדת של בנות או גיבורי על ליום הולדת של בנים)? האם זו יום הולדת במקום מיוחד כמו פינת חי או משחקייה? האם זוהי יום הולדת בחצר עם ברביקיו?

  • כיבוד: לפעמים הכיבוד הוא חלק מהתפאורה כולה. למשל כשמתכננים יום הולדת נסיכות, גם הכיבוד אולי יהיה מעוצב בהתאם. אם חוגגים ברביקיו בחצר אזי הכיבוד עצמו הוא ארוחת הברביקיו.

  • הפעלה: ההפעלה היא גולת הכותרת, כי היא בסופו של דבר מה שנותן את התוכן וההנאה לילדים. חשוב לבחור מפעילים ליום הולדת שיתאימו את עצמם לגילאי הילדים, לסוג וסגנון יום ההולדת, ולבקשת ההורים. כמו כן, יש להתאים את התנאים האובייקטים (כמו המקום שהמפעיל צריך, נקודות חשמל, הגברה או תאורה במקרה הצורך וכו') לצרכים של המפעיל

 

איזה מפעיל להזמין

 

ישנם סוגים שונים של מפעילים לימי הולדת, ולא פעם הורים שואלים את עצמם איזה מפעיל להזמין. העצה הראשונה אליכם הורים יקרים, היא להיוועץ עם הילדים כאשר מדובר בילדים שמסוגלים להביע את רצונם. לפעמים הילד יעדיף סוג מסוים של הפעלה, וכדאי, אם זה מתאפשר, לזרום איתו. אחרי הכל מדובר במסיבה שלו.

אם אתם עדיין מתלבטים, או שגם הילד עצמו לא ממש בטוח במה הוא מעדיף, כדאי גם להתייעץ עם חברים. בדרך כלל קוסם לילדים היא הבחירה המוצלחת ביותר, בתנאי כמובן שמדובר בקוסם מקצועי ומנוסה בהפעלות לילדים. קוסם מתאים למגוון גילאים, לבנים ולבנות, ויכול לרתק אפילו את ההורים של הילדים.

איך תדעו שמדובר במפעיל מקצועי? חפשו עליו באינטרנט, נסו לחפש המלצות בפורומים או מחברים, וגם כמובן לדבר עם המפעיל עצמו ולהבין מה הוא נותן, באלו תנאים וכיצד.

 

  

 

לבלוג שלי, לחצו כאן