הצעות ליום הולדת
 • Wix Facebook page
 • Wix Twitter page
 • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

הצעות ליום הולדת

 

 

איך חוגגים יום הולדת מיוחדת? הצעות ליום הולדת

 

חגיגת יום הולדת, גם אם היא יותר אינטימית ופשוטה, היא עדיין חגיגה. כשחוגגים יום הולדת לילד או לילדה, חשוב לתכנן יום הולדת שיהיה מהנה עבור הילדים המשתתפים ביום ההולדת, ובייחוד יום הולדת מהנה עבור הילד החוגג. אז איך הופכים את החגיגה למשהו מיוחד? הנה כמה הצעות ליום הולדת:

 

זורמים עם הילד

 

בין אם אתם מתכננים אירוע יום הולדת גדול ומפואר, ובין אם התכנון הוא חגיגת יום הולדת קטנה וביתית יותר, חשוב מאד להתחשב ברצונות של הילד. לדוגמא אל תזמינו ילדים שאתם חברים של ההורים שלהם, אם הילד עצמו לא חבר שלהם ולא מעוניין לראות אותם בחגיגה שלו. גם כשמתכננים משחקים ליום ההולדת למשל, כדאי לשתף את הילד ולראות מה הוא מעדיף, מה הוא רוצה, ואיך אפשר להכין את המשחקים כך שיתאימו לרצונותיו.

 

אז מה כדאי לתכנן? הצעות ליום הולדת

 

אם אתם מתלבטים עדיין איך ומה כדאי לתכנן לקראת יום ההולדת המתקרב, הנה כמה הצעות שיכולות להיות רלוונטיות:

 

 • מסיבת נושא או קונספט: יש לכם ילד שחולם על ספיידרמן, מכור לבאטמן וישן רק עם מצעים של בן 10? הכינו לו מסיבת גיבורי על – כולל משחקים מתאימים, תפאורה, מאכלי על, ואולי אפילו תחפושות (גלימה, מסיכת עיניים, חרב) לחברים. אם יש לכם נסיכה בבית, אז מסיבת ברבי, נסיכות או פיות תהיה וודאי יותר פופולרית.

 

 • מסיבה פשוטה ואינטימית: יש ילדים שאוהבים את זה שקט. לעיתים בילוי של כמה חברים טובים, עם סרט ביתי ופיצה מהווה אחלה יום הולדת. או למשל סדנת קסמים אינטימית של הילד עם חבריו הטובים.
   

 •  יום הולדת של בילוי: פחות תכנון אבל יכול לעלות יותר – מזמינים את החברים לסרט, באולינג, פיינטבול או כל פעילות אחרת שמוציאה את הילדים למתחם בילוי מיוחד. 

 

 • יום הולדת עם הפעלה מיוחדת: ליצן (רק לקטנטנים), קוסם (מתאים לכולם) או כל מפעיל אחר שיכול להיות מסמר הערב של המסיבה, וגם חוסך מכם, ההורים, שעות והכנות של תכנון יום ההולדת.
   

קוסם לימי הולדת

 

אם מחפשים הצעות ליום הולדת, שתהיינה גם סבירות מבחינת המחיר, גם מתאימות לילדים, וגם תוריד מכם את הצורך בתכנון מדוקדק של כל דקה באירוע, כדאי לחשוב על קוסם ליום הולדת שישדרג כל מסיבה, יתאים את עצמו לגילאי הילדים ויצור יום הולדת קסום שגם ההורים יהנו ממנו.

 

 

לבלוג שלי, לחצו כאן