יום הולדת 6
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

יום הולדת 6

 

ימי הולדת הם תמיד אירוע שמאד משמח את ילד היום הולדת כמובן, וגם את הוריו. יש עוגה, מסיבה, הפתעות, שירים ומתנות. כשרוצים לתכנן יום הולדת לגיל שש חשוב להקפיד על כמה פרטים שחשובים מאד לילדים בגילאים הללו, וכדאי מאד שיהיה להם כיף ומעניין, כדי להפיק יום הולדת מוצלח.

 

מה צריך לתכנן ליום הולדת?

 

יום הולדת הוא החג הפרטי של מי שחוגג אותו, אבל הוא לא חייב להיחגג לבד. כל ילד אוהב לקבל את תשומת הלב ביום הולדתו ולחלוק את השמחה עם חבריו. אז מה צריך להכין? מקום מתאים שיהיה מרווח מספיק לכמות הילדים המתעתדים להגיע. חשוב לדאוג לכיבוד שילדים אוהבים – חטיפים, עוגיות, בורקסים אולי, ואפשר גם לשדרג את הכיבוד לארוחת ערב. אל תשכחו את העוגה כמובן! וכדאי שהעוגה תהיה גם מזמינה למראה (אפשר להזמין עוגה מעוצבת או לעצב לבד למוכשרים שבנינו), וגם טעימה כמובן. אבל הכי חשוב לדאוג להפעלה שתהיה מתאימה. ילדים בגיל שש הם בדיוק על התפר- כבר לא קטנטנים אבל עדיין לא ילדים גדולים, והם צריכים הפעלה שתתאים בדיוק למצב העדין הזה: שיהיה חמוד ומתאים לרמה שלהם, אבל גם טיפה יתר מסקרן, מאתגר ומתוחכם.

 

קוסם לפעילות יום הולדת לגיל 6

 

כשמחפשים הפעלה מיוחדת ומדליקה ליום הולדת, קוסם ליום הולדת לגיל 6 הוא כנראה הבחירה הרלוונטית ביותר, בעיקר כשמדובר ביום הולדת שבה משתתפים גם בנים וגם בנות. במקרה כזה (ואלו רוב המקרים) יש למצוא הפעלה שתתאים לכולם. ילדים בני שש מתפלאים מהפלא, מוקסמים מהקסם, וליבם עוקב אחר מה שהקוסם עושה. אבל לא כל קוסם מתאים לעבודה עם ילדים. קוסם לימי הולדת צריך להיות בעל גישה נכונה וגם עם חוש הומור שמדבר אל ילדים בני שש. כשהם צוחקים החוויה לא רק מהפנטת ומרתקת אלא גם הרבה יותר מהנה.  

 

להיות קוסם ליום אחד

 

כשחוגגים יום הולדת 6 לילד, אין ספק כי ילד היום הולדת הוא מסמר הערב, וההפעלה צריכה אומנם להתייחס לכל הילדים אבל להתמקד בו. חן הקוסם, מאפשר חווית יום הולדת ייחודית – להיות קוסם ליום אחד. הילד שחוגג את יום הולדתו מקבל אפשרות לערוך קסמים ומעניק את ההזדמנות הזו גם לחבריו. כך יום הולדת לגיל 6 הופכת מסתם עוד יום הולדת נחמדה, ליום הולדת חווייתית באמת. יום הולדת כזו שכל ילד שהשתתף בה ירצה כזו גם לעצמו. 

 

 

 

לבלוג שלי, לחצו כאן