רעיונות להפעלה ליום הולדת
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

הפעלה ליום הולדת 6

 

 

חמש שנים עברו בנעימים והנה יום ההולדת השישי קרב ובא. פתאום הוא נראה לנו גדול יותר, פתאום היא עולה לכיתה א', פתאום הם כבר לא פעוטות קטנטנים, הם ילדים צעירים וחכמים. ולכן גם צריך לחגוג את גיל ההתבגרות הקטן הזה. אז איזו הפעלה מתאימה ליום הולדת 6?

 

מה מאפיין ילדים בני שש?

  

כשמתכננים יום הולדת לגיל 6, יש לחשוב על הילד או הילדה עצמם, אבל גם באופן כללי על ילדים בני שש שאמורים להשתתף במסיבה. אז מה מאפיין ילדים בני 6? הם אומנם כבר לא ילדים קטנטנים, ולכן דורשים קצת יותר אתגר, אבל הם עדיין גם לא ממש בוגרים, וצריך להתאים את ההפעלות והמשחקים ליכולות שלהם. כמו כן, צריך לקחת בחשבון אם מדובר במסיבה לבנות או לבנים. בדרך כלל בגילאי 6 המסיבה עדיין משותפת ומשתתפים בה גם בנים וגם בנות, והם עדיין מתעניינים בדברים דומים.

ילדים בני 6 אוהבים להיות בפעילות פיזית אקטיבית. לכן חידון מתוחכם או משחק קופסא, גם אם מדובר במשחק סופר מעניין, יהיו פחות רלוונטיים. כדאי לחשוב על משהו מאתגר אבל שהם יכולים לעמוד בו מבחינת היכולות שלהם, לכן גם קיר טיפוס בגובה של שלושה מטרים לא יהיה כנראה הבחירה הנכונה. משחק אקטיבי ואינטראקטיבי, שכולל משימות שונות יכול להיות מתאים. כמו כן, מופע או סדנה המותאמים לגיל 6 יכולים להיות בחירה מוצלחת שמרתקת ומעניינת את כל הילדים

   

איזו הפעלה ליום הולדת 6 מומלצת?

 

אין תשובה חד משמעית לשאלה הזו, והרבה מהתשובה טמון בילד עצמו – מה הוא אוהב, למה הוא מתחבר וכו'. באופן כללי הפעלה שמדברת אליהם ומפעילה אותם בהתאם לרמתם, היא הפעלה מוצלחת. לעיתים סדנאות שונות כמו שוקולד או נגרות יכולים להיות מתאימים, אבל לא בטוח שכל הילדים יתחברו לזה. לכו על כיוון שכולל גם הפעלה שקטה ופסיבית, שתעניק לילדים מנוחה מההתרגשות,  וגם הפעלה אקטיבית של הילדים. בדרך כלל, קוסם לימי הולדת עונה על ההגדרה הזו. הוא משלב מופע קסמים, במסגרתו הוא מפעיל את הילדים עצמם (וגם מזמין מתנדבים שיעזרו לו), ביחד עם סדנת קסמים או למידה של קסם או שניים. מאחר ומדובר בתחום שמדבר לכולם ומרתק את כולם, בייחוד ילדים בני שש שכבר מתעניינים ומבינים, אבל עדיין נאיבים ומתפעלים, אין ספק שזו יכולה להיות המלצה של הפעלה ליום הולדת 6.

 

 

 

לבלוג שלי, לחצו כאן