עבדותו של קוסם ליום ההולדת
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

עבודתו של קוסם ליום ההולדת

 

מהי באמת עבודתו של קוסם ליום הולדת ומה היא כוללת?

 

הרבה אנשים פונים אליי בשאלה מהי עבודתו של קוסם ליום הולדת, איך נראה סדר יום של קוסם ומה עושה קוסם ליום הולדת כדי להצליח בשוק התחרותי של המפעילים בארץ.

 

קודם כל אפתח בכך שאכן מדובר בשוק תחרותי, שוק המפעילים הנו שוק רחב הכולל בתוכו היום כ1000 ואולי יותר מפעילים. אחת הבעיות הינה שמדובר בתחום לא מוסדר ובעצם כל אדם שמחליט שהוא רוצה להיות מפעיל ילדים יכול להקים אתר אינטרנט, לצלם סרטונים, להדפיס פלאיירים ולהתחיל להופיע. מהסיבה הזו חלק גדול מעבודתו של קוסם ליום הולדת היא להתמקצע הן בתחום הקסמים והן בשיווקו.

 

נדבך נוסף חשוב בעבודתו של קוסם מתבטא בתפקיד שלו ביום ההולדת עצמה. בניגוד למה שרבים חושבים, עבודתו של קוסם ליום הולדת לא מתבטאת ביכולת הטכנית שלו לבצע קסמים. עבודתו של קוסם ליום הולדת מתבטאת ביכולת שלו לעניין את ילדי יום ההולדת ולתת לילד/ת יום ההולדת את ההרגשה הכי טובה שהם יכולים לקבל ביום מיוחד כזה.

 

מי הלקוחות של קוסם ליום ההולדת:

 

לקוסם ליום הולדת יש שני לקוחות עיקריים, ההורים שהזמינו אותו – הם בדרך כלל רוצים שתהיה הפעלה מוצלחת, שהילדים ייהנו ולא ישתוללו יותר מדי, ושהילד/ה שלהם ישמחו. הלקוח השני הוא ילד/ת יום ההולדת שרוצה להרגיש שזו יום ההולדת שלו, רוצה לעזור, להשתתף (אם לא ביישנים) ושהילדים האחרים יצחקו ויהנו.

כדי לרצות את שני הלקוחות שלו, קוסם ליום הולדת צריך מופע מעניין, "תופס", מצחיק ויכולת להרגיש את הקהל שלו ולהתאים את עצמו לפיו.

 

 השלב האחרון החשוב בעבודתו של קוסם היא לדעת לשמר את לקוחותיו ולוודא את שביעות רצונם. ניתן לעשות זאת על ידי שמירה על קשר במייל, שליחת עדכונים וברכות לימי ההולדת.

 

משפט נוסף לקוסמים הצעירים בניכם, כדי להיות קוסם ליום הולדת חשוב להתאמן הרבה ולהשתפר גם מבחינה טכנית, תרגול והשתפשפות בביצוע הקסמים, וגם לחדד את כישורי העמידה מול קהל, דיקציה, משחק ואלתור. בנוסף לכל אלו, אסור לשכוח את השיווק ואת העידן האינטרנטי בו אנחנו חיים, דף פייסבוק, ערוץ יוטיוב ואתר שופע מידע וכול טוב.

 

מקווה שעזרתי והארתי קצת את עולמו של הקוסם ליום הולדת,

 

חן הקוסם - קוסם לימי הולדת.

 

 

לחזרה לבלוג שלי, לחצו כאן