משחקים לימי הולדת לגיל 10
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

חוגגים יום הולדת? דברים שכדאי לדעת על משחקים לימי הולדת לגיל 10

 

הופ הופ טרללה גדלתי בשנה! יום הולדת הוא תמיד יום משמח, ועבור ילדים זו חגיגה גדולה. כל ילד רוצה לחגוג את יום הולדתו במסיבת יום הולדת עם עוגה, שירים ומשחקים. אז אם הילד או הילדה שלכם כבר בני עשר, כדאי לדעת איזה משחקים מתאימים לילדים בגיל עשר, אחרי הכל, מדובר בילדים כבר גדולים שדורשים משהו יותר מאתגר ומתחכם.

 

יום הולדת לבני 10

 

גיל עשר הוא בדיוק גיל המעבר הזה בין ילדות להתבגרות. בגיל 10 הילדים כבר לא ילדים קטנים, אבל עדיין לא ממש ילדים גדולים. את הרוב הדברים הם כבר יכולים לעשות בעצמם, אבל עדיין לא מספיק גדולים כדי לעשות דברים מסוימים. לכן, גם מסיבת יום הולדת לבני 10 צריכה להתאים לגיל. היא צריכה להיות לא מצועצעת וילדותית מדי, אבל גם לא בסטייל של מבוגרים. זה נכון לגבי כל הפרטים – גם הקישוטים והתפאורה, גם השירים המתנגנים ברקע, אפילו העוגה! וגם, כמובן, משחקים לימי הולדת לגיל 10.

 

משחקים לימי הולדת לגיל 10 – מה מתאים

 

כשמתכננים יום הולדת לגיל 10, חשוב שתהיה הפעלה או תוכנית מובנית של מה הולך להיות ביום ההולדת. איזה משחקים יהיו בה. משחקים לימי הולדת לגיל 10 צריכים להיות מתאימים ליכולות ולעניין של הילדים. הם צריכים להיות מעניינים ומאתגרים מספיק כדי לגרות את הילדים ולגרום להם להנאה, אבל לא קשים מדי כדי לא ליצור תסכול וחוסר עניין. הם צריכים להיות בנושאים שנוגעים לילדים ולא משהו ילדותי או טיפשי מדי. והם צריכים לקלוע גם לאופי של הילדים המשתתפים (למשל משהו שקשור בכיתה אם מוזמנים רק ילדי הכיתה) כדי ליצור ייחודיות.

 

קוסם לימי הולדת – קסמים, הפעלות, משחקים

 

אם אתם מתכננים יום הולדת לילד או ילדה בני 10, כדאי לחשוב על קוסם לימי הולדת. קוסם מקצועי למעשה בונה את יום ההולדת כולה – כולל הופעת קסמים, סדנאות קסמים וגם משחקים לימי הולדת לגיל 10. המשחקים שהקוסם מפעיל הם אטרקטיביים, מדליקים, מהנים ומלהיבים, כיוון שהם בדרך כלל משלבים קסמים בתוך המשחק. הילדים מתנסים בחוויה ייחודית של משחקי קסמים וזוכים אפילו לעשות איזה קסם או שתיים. משחקים מהסוג הזה אפשריים רק על ידי קוסם יום הולדת שמגיע להקפיץ ולשדרג את המסיבה. חן הקוסם מציע יום הולדת מושלם לגיל עשר, כולל מופע, סדנא ומשחקים, בהתאם לילד החוגג ולחבריו.

 

 

לבלוג שלי, לחצו כאן