יום הולדת 4
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

יום הולדת 4

 

  

כל יום הולדת הוא סיבה למסיבה, וכל ילד או ילדה רוצים לחגוג אותו בצורה הכי שמחה ומלהיבה שאפשר. גם יום הולדת 4 יכולה להיות מלהיבה ומסעירה, אפילו שמדובר בילדים צעירים עדיין. כאשר מזמינים מפעיל שיקפיץ את החגיגה בהתאם לגילאי הילדים המשתתפים, אז הגיל בכלל לא משנה, וגם ילדים בני ארבע יכולים למצוא את עצמם מקפצים, נהנים ומהופנטים מחגיגה מקסימה.

 

איך מתכננים יום הולדת לגיל 4

 

לפעמים אנחנו בטוחים שלתכנן יום הולדת זה לא דבר מסובך כל כך. מכינים כיבוד, מקשטים את הבית או המקום שבו נערכת יום ההולדת, מזמינים מפעיל ומכינים עוגה. אז נכון שלא חייבים להסתבך עם ארגון של יום הולדת, אבל כן כדאי טיפה להשקיע, בכל זאת, מדובר הלוא בילד שלנו ובשמחה שלו, ובעצם, גם בשמחה שלנו.

השקעה לא מחייבת יום הולדת באולם נוצץ עם מנות ראשונות ואחרונות. אפשר גם לחגוג בצורה יותר פשוטה ואינטימית ועדיין להרגיש כמו נסיכים. הרעיון הוא לחשוב על מה הילד או הילדה אוהבים. אולי יום הולדת בנושא סמי הכבאי? אולי יום הולדת בנושא פיות? כאשר מחליטים על נושא קל יותר להתארגן על קישוט המקום (בסגנון כבאית או סמי הכבאי, או פיות ונסיכות), לחשוב על ההפתעות לילדים, וכמובן לעצב עוגה בהתאם.

כדי שיום הולדת יהיה מושלם, חשוב מאד להשקיע קודם כל במפעיל, במיוחד כשמתכננים יום הולדת לילדים. קטנטנים בני ארבע יכולים להיות קצת מאתגרים. זה נכון שקל למשוך את תשומת ליבם, אבל די קשה לשמר את אותה תשומת לב. בנוסף, ילדים בני 4 זקוקים לגישה שונה מילדים גדולים יותר. אז אם אתם מתכננים יום הולדת 4 כדאי לחשוב היטב על מפעיל מתאים שיערוך הפעלה שתהיה מותאמת לילדים, וגם שהוא עצמו יהיה בעל גישה אליהם.

 

הפעלה ליום הולדת 4

 

אז איזו הפעלה מתאימה עבור יום הולדת 4? בדרך כלל קוסם לילדים יכול להציע מופע קסמים מותאם לילדים קטנים, שישאיר את הקטנטנים מרותקים לאורך כל ההופעה. כמו כן, כאשר מדובר בקוסם שגם מפעיל את הילדים ומאפשר להם להתנסות בקסמים המתאימים ליכולות שלהם, החגיגה רחוקה מלהסתיים. חשוב מאד להתייעץ עם הקוסם לפני יום ההולדת המיועד, להסביר לו קצת על הילד או הילדה, על מה הילד אוהב, על מה נושא יום ההולדת (ואולי להתאים קסמים לנושא) וכמובן לחוש אם לקוסם יש גישה לילדים. בסופו של דבר, מה שיזכרו האורחים, ובוודאי מה שיזכור ילד היום הולדת, היא אם ההפעלה ריתקה אותם או שעממה אותם.

 

  

 

לבלוג שלי, לחצו כאן