קוסם ליום הולדת במרכז
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

קוסם ליום הולדת במרכז

 

  

אין חגיגה בלי עוגה, אבל מה עם קוסם? קוסם לילדים הופך כל יום הולדת לחגיגת קסמים אמתית שאף ילד לא ישכח! רוצים לחגוג יום הולדת לילד שלכם? גרים במרכז? חפשו קוסם ליום הולדת במרכז!

כשמתכננים יום הולדת לילדים, חשוב להשקיע קצת מאמץ בחשיבה על ההפעלה ביום ההולדת. גם אם התפאורה מדהימה, וההפתעות שוות, ויש עוגה מפוסלת והמון פרסים, מה שמשפיע בסופו של דבר על הילדים היא ההפעלה, והיא זו שתקבע אם יום ההולדת תהיה הצלחה מסחררת או כישלון מוחץ.

אז נכון, זו בסך הכל יום הולדת, אבל הרי אנחנו רוצים לשמח את ילדנו, ולהעניק להם יום מיוחד משלהם. לפעמים עדיף לחסוך בכיבוד ובמפיות המעוצבות ולהשקיע דווקא במפעיל מקצועי שישדרג את החגיגה למסיבה של ממש. קוסם לימי הולדת יכול להפוך את יום ההולדת לאירוע קסום עבור ילד היום הולדת וכמובן, עבור חבריו האורחים שבאו לחגוג איתו. חוגגים במרכז? חפשו קוסם ליום הולדת במרכז.

 

 

אז איך הקוסם הופך את יום ההולדת לקסום?

 

  • בעזרת הפעלות מדליקות ומאתגרות המתאימות לגילאי הילדים. ילדים צעירים יזכו להופעת קסמים שמתאימה לגילם, ויוכלו אף להשתתף כשוליית הקוסם בקסמים שונים. ילדים בוגרים יותר ייהנו מקסמי מחשבה מאתגרים יותר ויזכו לבצע אפילו קסמים בעצמם.

  • סדנת קסמים – לעיתים, תלוי ברצונו של הילד והוריו, הקוסם עורך סדנת קסמים מיוחדת לילדים בהתאם לגילם, ובה הוא מלמד אותם על עולם הקסמים וכיצד ליצור ולעשות קסמים מחומרים פשוטים הקיימים בכל בית.

  • מופע מהפנט שמתאים לכל גיל, ובמהלכו הפתעות!

 

מזמינים גם את המבוגרים! מה שמיוחד בימי הולדת עם קוסם, הוא היכולת להתאים את ההפעלה למגוון רחב של גילאים. לכן, גם אם מדובר ביום הולדת שכולל חברים ומשפחה, ובו גילאים שונים, תופתעו לגלות שגם ילדה בת חמש וגם גבר בן חמישים, נהנים מאותו מופע קסמים משעשע. כאשר מדובר במפעיל מקצועי ומנוסה, שיודע כיצד לעניין ולגשת לכל סוגי הילדים, ואפילו למבוגרים, אזי המסיבה הופכת להיות מתאימה ומקסימה עבור כולם.


אם אתם מתגוררים באזור המרכז, כדאי לחפש קוסם מאזור המרכז על מנת לצמצם עלויות. חשוב מאד לוודא לפני מועד יום ההולדת ולשאול מה נדרש מכם להכין עבור הקוסם. במידה ואתם מתכננים שיום ההולדת יתרחש בחוץ, חשוב לוודא כי אכן הקוסם יודע לעבוד עם קהל מחוץ לבית וכי יש לו הגברה מתאימה (בדרך כלל הקוסם מגיע עם האביזרים ומה שנדרש לו הם רק דברים בסייסים).  כדאי לחפש קוסם מנוסה ומקצועי, שיודע לא רק להיות קוסם טוב, אלא גם להחזיק את הקהל, לעניין אותו וכמובן להקסים!

 

  

 

לבלוג שלי, לחצו כאן