הפתעות ליום הולדת לילדים
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

הפתעות ליום הולדת לילדים

 

חגיגת יום הולדת היא אירוע מיוחד לילד החוגג, ומסיבה מהנה לחבריו. כל ילד חוגג בצורה קצת שונה את יום ההולדת שלו, אבל בכל יום הולדת יש הפתעות ליום הולדת לילדים. כשמארגנים יום הולדת כדאי לחשוב גם על ההפתעות אותם מעניק הילד לילדים שבאו לחגוג איתו ולשמח אותו.

 

סוגים של הפתעות ליום הולדת

 

 

 

כשמתכננים יום הולדת יש לחשוב גם על ההפתעות שיקבלו המשתתפים. כדאי לקחת בחשבון את גילאי הילדים, האם משתתפות רק בנות או משתתפים רק בנים או גם וגם? כמה ילדים אמורים להשתתף? ומה הערך המוסף שיקבלו הילדים מההפתעה.


אנשים רבים בוחרים לרכוש מתנות זולות ופשוטות, בעיקר אם מדובר ביום הולדת שבו משתתפים ילדים רבים, וגילם צעיר יותר. במקרים של יום הולדת יותר אינטימי אפשר להשקיע קצת במתנה, ולעיתים ההפתעה היא למעשה יצירה באווירת יום ההולדת (נסיכות, אבירים, לגו, וכו') שהילדים עושים ולוקחים הביתה (שלט לדלת, תיק, חולצה, מחזיק מפתחות וכו'). בכל מקרה חשוב לבחור הפתעות ליום הולדת לילדים שתקלענה למה שרוב הילדים אוהבים כך שכולם יהיו מרוצים.

 

 

 

רעיון מקורי להפתעות לימי הולדת

 

אם בכל זאת מחפשים הפתעה מקורית לילדים ביום ההולדת, אפשר אולי לחשוב על משהו אחר, ולשלב את ההפתעה עם הופעה. כאשר מזמינים הפעלה מיוחדת ליום הולדת, מומלץ להזמין מפעיל שגם דואג להפתעות עבור הילדים. קוסם לילדים למשל יכול להעניק הפעלה קסומה שמתאימה לכל סוגי הילדים, בכל הגילאים והמגדרים, ולכלול הפתעות מקוריות ומפתיעות באמת. קוסם לימי הולדת מגיע פעמים רבות עם הפתעות לילדים, בדרך כלל מדובר בקסמים קטנים שאותם הילדים יכולים לקחת הביתה ולבצע בביתם, מול עיני הוריהם. אבל גם כאשר הקוסם עצמו אינו מביא הפתעות מיוחדות, אפשר לחשוב ביחד איתו על הפתעות מקוריות באווירת קוסמות, שתתאמנה לכל הילדים, ולאווירה של יום ההולדת.

לא פעם ניתן להכין הפתעות לילדים לימי הולדת, אפילו מחומרים פשוטים הקיימים בבית. קוסם לימי הולדת יכול להעביר סדנת קסמים לילדים ובכך לאפשר לילדים ליהנות הן מהפעלה מיוחדת ומקורית ביום ההולדת, והן מהפתעה – קסם שהם הכינו, שהם לוקחים איתם הביתה. הערך המוסך מהחוויה הוא לא רק ההפתעה עצמה, אלא גם הביטחון העצמי שלהם, ההנאה בהכנת ההפתעה, וכמובן, היכולת לקחת קסם אחד אישי הביתה. חשוב רק לוודא שהקוסם שהזמנתם הינו איש מקצוע שיעניק חוויה של כיף והנאה לילדכם ולחבריו.

 

לבלוג שלי, לחצו כאן