רעיונות מקוריים ליום הולדת
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

רעיונות מקוריים ליום הולדת

 

יום הולדת מקורי - רעיונות מקוריים ליום הולדת

 

כל ילד וכל ילדה מחכים לחג הפרטי שלהם, ליום ההולדת שלהם, לחגיגה, להתרגשות, לחברים. אבל יש ילדים שחושבים על זה כמה חודשים מראש, ורוצים לתכנן משהו מקורי ומיוחד. לפעמים זה מגיע דווקא מההורים שרוצים להפתיע. אז איך מתכננים יום הולדת מקורי? איך מפתיעים את כולם ולא רק את ילד היום הולדת? איזה רעיונות מקוריים ליום הולדת קיימים?

 

איך חושבים על רעיונות מקוריים ליום הולדת

 

כשחושבים מקורי, חייבים לחשוב יצירתי. צריך לחשוב על משהו שעוד לא היה, משהו חדש ומיוחד. איך עושים את זה? קודם כל חשבו על הילד שלכם. אל תמציאו יום הולדת שלא מתאים לו, גם אם הוא הכי מקורי שיש. נסו להתחבר אליו, קצת לתשאל אותו, ואפילו לשתף אותו (אם זו לא מסיבת הפתעה) ברעיונות שאולי יש לו.

בנוסף, לא תמיד חייבים שכל יום ההולדת כאירוע יהיה מקורי (אז אל תמהרו לשכור כדור פורח עם זיקוקים שנוחת על הים או מופע קסמים), ואפשר לחשוב על משחק אחד או כמה משחקים שיהיו ייחודיים ומקוריים, או הפעלה מקורית עבור הילדים. משחק שקשור בילד עצמו יכול להיות משחק מדליק וייחודי – למשל להכין קלפים עם תמונות של הילד כחלק מהמשחק. אם אתם מכירים מתכנת שיודע ליצור משחקי וידיאו פשוטים, אפשר להשתמש בו. ניתן לצלם קליפ בהשתתפות הילדים (הם חושבים על הרעיון לקליפ, הם מתלבשים, הם מצלמים וכו').

לפעמים התפאורה יכולה להיות מקורית (מבוכים ודרקונים למשל) שזה כבר משדרג את יום ההולדת למשהו ייחודי. לעיתים הלוקשיין הוא המדליק (בתוך תחנת משטרה, בפארק של רשות הטבע והגנים, במוזיאון – תלוי באופי של הילד וכמובן באישורים המתאימים מטעם הרשויות).

 

הפעלה מקורית ליום הולדת

 

אם לא רוצים או לא יכולים להיסחף וללכת רחוק מדי בתכנון יום ההולדת, אבל בכל זאת רוצים לחשוב על משהו מקורי, ניתן לחשוב על הפעלה מיוחדת שתהיה מקורית. קוסם טוב לילדים יהיה גם אדם יצירתי שתמיד מגיע עם רעיונות מקוריים ליום הולדת והפעלות חדשות, כך שגם אם הזמינו אותו במקרה ליום הולדת אחר של אחד החברים האחרים, עדיין ההפעלה שלו תהיה שונה ומקורית ביום ההולדת הנוכחי של הילד שלכם. זכרו, מקוריות באה לידי ביטוי בהמון אפשרויות וביטויים, ולעיתים משהו קטן יכול לעשות את ההבדל בין יום הולדת סטנדרטי ליום הולדת מקורי. תזרמו עם הרעיונות שלכם וזה כבר יגיע.  

 

לבלוג שלי, לחצו כאן