פעילויות לילדים בתל אביב
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

רעיונות להפעלה ליום הולדת

 

אין חגיגה בלי עוגה, אבל לא רק העוגה חשובה. הפעלות ליום הולדת הן חלק משמעותי ואינטגרלי כשמתכננים יום הולדת לילד או לילדה, וכדאי לחשוב מראש איזה הפעלות מתאימות ליום ההולדת שאתם מארגנים.

 

מה חשוב לדעת על הפעלות ליום הולדת

 

הפעלה ליום הולדת צריכה להיות קודם כל מתאימה ליום ההולדת ולמשתתפים בה. יום הולדת לילד בן 6 יהיה כמובן שונה בתכלית מיום הולדת לילדה בת 11. כשמתכננים את ההפעלה צריך לקחת בחשבון את גילאי הילדים, מספר המשתתפים ביום ההולדת, המקום שבו היא נערכת, המגדר (בנים, בנות או גם וגם) של המשתתפים ביום ההולדת וכו'. כך אפשר לחשוב על רעיונות להפעלה ליום הולדת בצורה מסודרת ונכונה יותר.

 

מגוון רעיונות להפעלה ליום הולדת

 

להלן כמה רעיונות להפעלה ליום הולדת:

 

  • אם מדובר ביום הולדת שבו משתתפות רק בנות, אפשר לחשוב על יצירה המתאימה לגיל הילדות. יצירה פשוטה יותר כמו צביעה או הכנת מחרוזת מחרוזים, יכולה להתאים לילדות יותר צעירות. עבור בנות בוגרות אפשר לחשוב על יצירה יותר מורכבת כמו הכנת קופסת תכשיטים או תיק אופנתי.

  • מאסטר שף: במקום לקנות כיבוד, אפשר פשוט להכין! מתאים לכל הגילאים ולכל המגדרים. אם מדובר ביום הולדת גדולה עם הרבה משתתפים ייתכן שהפעלה כזו תהיה קצת יותר מסובכת. כמו כן, כדאי לחשוב על מתכון פשוט להכנה (לחמניות, כדורי שוקולד, ארטיקים) שיש בו הכי פחות סיכונים.

  • משחקים ליום הולדת. בקטגוריה הזו חשוב מאד לחשוב טוב איזה משחקים מתאימים לאילו גילאים, כמה משתתפים יהיו ביום ההולדת ואיזה ציוד נדרש להפעלות ולמשחקים שתכננתם. כדאי להכין מראש יותר משחקים ממה שתכננתם למקרה שתצטרכו להחליף משחק (לפעמים זה קורה כשהילדים ממצים משחק מהר יותר משחשבתם, או שהציוד של משחק מסוים פתאום התקלקל למשל. במקרים כאלה חשוב שתהיינה אופציות נוספות).

  • הזמנת מופע או הפעלה של איש מקצוע. בדרך כלל זו האופציה הבטוחה ביותר שגם מורידה ממכם את הלחץ של לתכנן את ההפעלות ולקלוע לטעמם של הילדים. קוסם לילדים שעוסק בתחום כבר יודע איך וכיצד לאתגר את הילדים כשצריך, לרתק אותם כשצריך ובעיקר לגרום להם לרגעים של צחוק והנאה.

 

הפעלה ליום הולדת – קוסם לילדים

 

כאמור, קוסם לילדים הוא בדרך כלל הבחירה הבטוחה כשחושבים על רעיונות להפעלה ליום הולדת. כשבוחרים את האיש המתאים זוכים ליום הולדת קסום.

 

 

 

לבלוג שלי, לחצו כאן