ארגון יום הולדת לילדים
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

ארגון יום הולדת לילדים

 

אם לכל אחד בעולם יש את החג הפרטי שלו הרי זה יום הולדתו. כל ילד אוהב שחוגגים לו יום הולדת. כל ילד מחכה כל השנה ליום ההולדת שלו, וחולם על יום ההולדת המושלם ביותר. איך אפשר להגשים לילד או לילדה שלנו את החלום? איך אפשר להפוך את התאריך המיוחד הזה גם למסיבה מיוחדת במינה? איך מבצעים ארגון יום הולדת לילדים בצורה הטובה והמצליחה ביותר? אחת התשובות לכך כוללת שתי מילים: קוסם לילדים.

 

התאריך מתקרב

 

אז הימים חולפים ותאריך יום ההולדת של הילד או הילדה הולך ומתקרב, וכך גם רמת ההתרגשות. ואז מתחילים התכנונים: מה כדאי לעשות, איך לעשות ואיפה. אכן, ארגון יום הולדת לילדים אינו דבר של מה בכך ודורש חשיבה מעמיקה – למשל אם מחליטים להזמין הרבה ילדים, צריך לחשוב גם על מקום מספיק גדול שיכול לאכלס את כמות הילדים המוזמנת. צריך להחליט על כיבוד, על קישוט, וגם כמובן, ואולי הכי חשוב, על התוכנית האומנותית. אז מה יכול להיות מתאים לכל הילדים, בכל הגילאים, בנים ובנות?

 

ארגון יום הולדת לילדים – מתאימים את הפעילות לגילאי הילדים

 

הפעילות של יום ההולדת חייבת להיות מתאימה לילדים שמגיעים ליום ההולדת. הצגה של דורה לא תתאים לילדים בני שמונה תשע, וחפש את המטמון לא יתאים לילדים בני שלוש. אם מדובר ביום הולדת בו המוזמנים הם קהל רב גילאי, כדאי ברצינות לחשוב על קוסם לילדים.

 

קוסם לימי הולדת – הבחירה הנכונה

 

מדוע קוסם לילדים הוא הבחירה הטובה ביותר בעת ארגון יום הולדת לילדים? כיוון שקוסם לימי הולדת מכוון להעניק הופעה המתאימה לילדי יום ההולדת, כשהוא מעמיד זרקור על ילד או ילדת היום הולדת. הוא או היא הופכת להיות שוליית הקוסם, ומירב תשומת הלב נתון אליו או אליה. זאת מבלי לשכוח את שאר הילדים המשתתפים במסיבה, ולהעניק חוויית השתתפות פעילה גם לשאר הילדים שמעוניינים בחוויה זו. כיצד עושים את זה? קוסם עם גישה לילדים, שיודע להצחיק ולרגש אותם (וזה לא תמיד מאד פשוט), שמשתף את הילדים בקסמים, מגלה להם קצת מאחורי הקלעים, ואפילו מלמד אותם איזה קסם או שניים, הוא הקוסם שבסופו של דבר שובה את לב הילדים והופך את ההופעה למוצלחת. לעיתים ניתן אפילו להזמין קוסם שכחלק מהתוכנית שלו מפעיל סדנת קסמים למתחילים. לכן, אם עדיין מתלבטים איזה אטרקציה מתאימה לכם, קוסם לילדים הוא התשובה: מתאים לכולם, מהנה עבור כולם, ומשתלם לכולם.

 

לבלוג שלי, לחצו כאן