משחקי חברה ליום הולדת
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

משחקי חברה לימי הולדת

 

מחפשים משחקי חברה לימי הולדת? הגעתם למקום הנכון!

 

יום הולדת הוא יום מרגש עבור כל ילד, אבל גם לא מעט עבור ההורים שלו. כהורים, אנחנו רוצים להגשים לילדנו את כל החלומות, וכשמדובר ביום ההולדת שלהם, אז כמובן – לארגן את יום ההולדת המושלם. חלק לא מבוטל בארגון יום הולדת כולל גם משחקי חברה לימי הולדת, שיפעילו את הילדים שמגיעים לחגוג עם הנסיך או הנסיכה. אבל מה עושים אם אין לנו המון רעיונות להפעלת ילדים, ואנחנו לא בדיוק מוכשרים בזה?

 

רעיונות למשחקים בימי הולדת

 

אז קודם כל אנחנו צריכים רעיונות. חשוב לזכור שעבור גילאים שונים מתאימים משחקים שונים. משחקים פשוטים יותר כמו 'המלך אמר' או 'לשים מטפחת' יתאימו לילדים קטנים יותר. חידונים וקסמים מורכבים יתאימו לילדים יותר גדולים. ילדים צעירים נהנים בעיקר ממשחקים שדורשים מהם פעולה פיזית (לקפוץ, לדפוק על הגב, לחפש) בעוד ילדים יותר בוגרים יכולים ליהנות מאתגרי חשיבה או פעולה פיזית מאתגרת יותר. זכרו שגם קיימת משמעות למגדר – אם זה יום הולדת שבו משתתפות בנות (ומשחקי יצירה יכולים למשל להתאים) או שהמשתתפים הם בנים (ופעילות גופנית יותר רלוונטית).

 

ואם אנחנו ממש אבודים בכל מה שקשור בהפעלת משחקי חברה לימי הולדת?

 

אם אתם ממש לא רוצים להתעסק בזה, זכרו שתמיד אפשר להיעזר במפעיל. קוסם לימי הולדת בדרך כלל מתאים לכל מגדר ולכל גיל, בכל עונה בשנה. פעמים רבות קוסם לילדים מפעיל את הילדים בעזרת משחקי חברה לימי הולדת הקשורים בקסמים, ובהם גם הילדים עצמם פעילים בעשיית הקסם. מפעיל טוב יודע להסב אליו את תשומת ליבם של הילדים, לרתק אותם, ולגרום להם להנאה רבה. כמו כן, קוסם ליום הולדת מתאים את עצמו לגילם של הילדים, וכמובן גם את המשחקים שהוא מציע להם.

 

יום הולדת – לא רק משחקים

 

זה נכון שכדי לרתק ולעניין ילדים, קיימת חשיבות רבה בהפעלתם, בעיקר בימי הולדת, ולכן משחקי חברה לימי הולדת תופסים חלק לא מבוטל בחגיגה, אבל זכרו שיום הולדת יכול להכיל עוד כמה פעילויות. קוסם לילדים נותן הופעה מקצועית ומהפנטת, שמרתקת את הילדים גם כשהם רק צופים. קוסם טוב גם משתף את הילדים בהופעה עצמה, וכמובן, כאמור, מפעיל את הילדים במשחקי קסמים מתאימים. לכן, אם אתם מחפשים איך להפוך את יום ההולדת של הנסיך או הנסיכה שלכם לקסומים באמת, חפשו קוסם לימי הולדת, שמציע גם הופעה, גם הפעלה וגם משחקי חברה לימי הולדת! 

 

 

 

 

לבלוג שלי, לחצו כאן