קוסם ליום הולדת במרכז
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

קוסם ליום הולדת במרכז

 

  

הופ הופ טרללה, גדלתי בשנה! איזה כיף לחגוג יום הולדת, וזה לא משנה מה הגיל, בעיקר עבור ילדים. ילדים אוהבים ימי הולדת כי הם תמיד מלאים בחוויות מהנות: ממתקים וכיבוד, עוגה מרשימה, מסיבה של כיף ומשחקים, והפעלה שהקפיצה או ריתקה את הילדים. לכן, כל ילד רוצה שיום ההולדת שלו יהיה מוצלח ומהנה, גם עבורו כמובן, אבל גם עבור האורחים והחברים שמגיעים לחגוג איתו.

 

איזו הפעלה מתאימה ליום הולדת?

 

קיימים סוגים שונים של הפעלות לימי הולדת: יצירה, משחקים, ליצן, ספורט אתגרי, חפש את המטמון ועוד. ההפעלה כמובן חייבת להתאים לגיל הילדים המשתתפים ביום הולדת. חפש את המטמון למשל או ספורט אתגרי הם לא אטרקציה מתאימה לילדים בני ארבע או חמש. אבל קיימת הפעלה אחת שיכולה להתאים למגוון גילאים: קוסם לימי הולדת. קוסם הוא בדרך כלל מפעיל שיש לו הפעלות והופעות שונות שיכולות להתאים גם לבני ארבע וגם לבני עשר. בדרך כלל הקוסם מתאים את עצמו לגילאי הילדים וסוג האירוע, ולכן יש להתייעץ עמו מראש, כשמזמינים אותו ליום ההולדת. אם החלטתם להזמין קוסם, שתפו אותו קצת בפרטים על הילד: לא רק בן כמה הוא וכמה חברים מגיעים, אלא גם מה הוא אוהב, מה התחביבים שלו, במה הוא טוב וכו'.

אם אתם מתגוררים במרכז, כדאי לחפש קוסם ליום הולדת במרכז, שיוכל להגיע אליכם בלי עיכובים.

 

למה דווקא קוסם במרכז?

 

כאשר זקוקים לבעל מקצוע, כדאי לחפש מישהו שיהיה קרוב אליכם. אם אתם זקוקים למוסך, מן הסתם תחפשו מוסך טוב באיזור מגוריכם. אם אתם מזמינים עוגת יום הולדת מעוצבת, ודאי תחפשו מעצבות ומעצבי עוגות שפועלים בסביבה בה אתם גרים או חוגגים את יום ההולדת. באותו אופן, אם אתם גרים באזור המרכז, או חוגגים את יום ההולדת באזור המרכז, והחלטתם להזמין קוסם ליום ההולדת, מומלץ לחפש קוסם ליום הולדת במרכז. הקרבה היא יתרון משמעותי ואין טעם להתרחק בחיפושים אם יש בעלי מקצוע טובים (ויש בעלי מקצוע טובים!) ליד הבית.

 

מה חשוב כשמחפשים קוסם ליום הולדת?

 

כשמחפשים קוסם לילדים עבור יום ההולדת שאתם מתכננים, חשוב לוודא שזה אדם מקצועי, שיש לו גישה לילדים, ושהוא מעניק מופע או הפעלה שמתאימה לגילאי הילדים, ולסגנון של יום ההולדת. כדאי לסגור מראש עם הקוסם מה הוא מביא עמו ומה אתם תצטרכו להביא, וכמובן לסגור מחיר בהתאם. בשורה התחתונה, כשמדובר באיש מקצועי ומנוסה, הילד שלכם לא ישכח את יום ההולדת הזה הרבה זמן. וגם לא החברים שלו.

 

  

 

לבלוג שלי, לחצו כאן