רעיונות להפעלה ליום הולדת
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

משחקי פעילות ליום הולדת

 

כדי לחגוג יום הולדת מוצלח, יש לתכנן הפעלות ומשחקים לימי הולדת, והם חייבים להיות אטרקטיביים ומעניינים עבור הילדים המשתתפים במסיבה. כדאי לחשוב מה יכול להתאים ליום ההולדת הספציפי שאתם מתכננים, ולהכין משחקים ופעילויות שיתאימו למסיבה ולמשתתפים בה, וכמובן, שיתחשבו גם ברצונותיו של הילד שחוגגים לו יום הולדת.

 

איך מתכננים משחקים ליום הולדת

 

משחקי פעילות ליום הולדת הם בדרך כלל ההפעלות המוצלחות והטובות ביותר, שתמיד מעניקות לילדים את חדוות ההנאה מהמסיבה. כל זאת בתנאי שמתאימים את המשחקים למסיבה עצמה ולמשתתפים בה. אם מסיבת יום ההולדת כוללת בנות בלבד, אפשר לחשוב על משחקי בנות שמשלבים למשל תחפושות, פינת איפור, תצוגת אופנה וכדומה. כשהמסיבה כוללת רק בנים, משחקים ליום הולדת יכולים לכלול משחקים פיזיים יותר כמו מרוץ, כדורגל, באולינג וכיוצא באלה. כשהמסיבה מעורבת חשוב לחשוב על משחקים שיתאימו גם לבנים וגם לבנות כמו חפש את המטמון או מחשקי הפעלה אחרים. חשוב גם להתאים את סוגי המשחקים לגילאים הילדים המשתתפים במסיבה.

 

מכינים את המסיבה

 

כשמתכננים משחקי פעילות ליום הולדת חשוב לתכנן מראש מה בדיוק רוצים לעשות במסיבה ולהכין את כל הציוד הנדרש. למשל משחקי חידות ידרשו מכם לחבר חידות מתאימות ולכתוב אותן על כרטיסיות. משחקי פעילות הכוללים משימות יצריכו הכנה של המשימות מראש (קמח, בקבוקים, מטפחות, כדור, וכל חפץ שנדרש לשם המשחק המתוכנן). כמו כן מומלץ להכין כמה משחקים שיהיו רזרבות, למקרה שתהיה תקלה או שתזדקקו למשחקים נוספים שיהיו מוכנים לשימוש מיידי.

 

מגוון משחקי פעילות ליום הולדת

 

כשרוצים להבטיח יום הולדת מוצלח, מומלץ לפנות למפעיל בעל ניסיון, שיש באמתחתו משחקי הפעלה ליום הולדת, והוא יודע להתאים כל משחק לכל יום הולדת. קוסם לילדים מתאים גם לבנים וגם לבנות, בכל הגילאים. כמו כן, הקוסם מתכנן את ההפעלה לפי מספר הילדים וגם על פי האופי של הילד שחוגג את יום הולדתו. קוסם לילדים משתף את הילדים במופע שלו ומשלב גם משחקי פעילות ליום הולדת כחלק מההפעלה עצמה, כך שהילדים יכולים לעשות קסמים בעצמם, ולהיות אקטיביים במופע.

 

איך בוחרים קוסם לימי הולדת

 

אם אתם מחפשים קוסם לימי הולדת, חפשו אדם מקצועי ובעל ניסיון בהפעלות ילדים, שיוכל להציע לכם מגוון משחקי פעילות ליום הולדת, מופע קסמים, והפעלות נוספות. כמו כן וודאו שהקוסם מגיע עם כל הציוד הנדרש, ושהוא מכין פעילות שמתאימה לילדים המשתתפים במסיבה.

 

 

 

לבלוג שלי, לחצו כאן