קסמים
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

קסמים

 

  

להיות קוסם ליום אחד היא משאלת לב של לא מעט ילדים. אבל גם אלה שלא חולמים להיות דיוויד קופרפילד, ייהנו ממופע מרהיב ומרתק של קסמים, ולבטח ירצו לקחת חלק ולבצע איזה קסם קטן. אם אתם חוגגים יום הולדת לילד שלכם, וודאי תרצו להעניק לו חוויית יום הולדת מלהיבה ושמחה, שכל הילדים לא ישכחו להרבה זמן. אם אתם עורכים מסיבה לילדים, וודאי תרצו שהילדים ייהנו ממנה. אם אתם מתכננים אירוע ומשתתפים בו הרבה ילדים, וודאי תרצו שהילדים ירגישו שהם חלק. קוסם לילדים ישדרג את יום ההולדת , את המסיבה, או את האירוע שלכם, ויעניק לכל הילדים בסביבה, חוויה קסומה באמת.

 

מה הקסמים עושים לנו

 

הקסמים הם הסוד הגדול של הקוסם. כולנו צפינו במופע קסמים, נדהמים מהבחורה שנחתכת לשניים או שלושה חלקים, מעצמים מעופפים, ארנבים שנשלפים מהכובע ומטפחות שהופכות ליונים צחורות, ולא הבנו איך זה קורה. ילדים מתרגשים מזה אפילו יותר. הם צופים נדהמים ומרותקים לקסמים הכי פשוטים ומנסים להבין איך זה ייתכן. כאשר קוסם לילדים עורך מופע לילדים ועושה את זה מותאם לילדים, לתמימות שלהם, לגיל שלהם, משלב קצת הומור ומאפשר להם להתנדב לקסם מסוים, אין ספק שהוא הופך לדבר האטרקטיבי ביותר באירוע.

 

איך עושים קסם?

 

אז השאלה הגדולה, שאף קוסם לא יענה עליה, היא: איך עושים קסם? הרי יש טריק מסוים. קוסמים כאמור, לא מגלים את הסודות הגדולים שלהם, אבל הם כן מוכנים לפעמים לזרוק איזה עצם, וכשמדובר בילדים, לערוך סדנת קסמים מיוחדת.

מהי בעצם סדנת קסמים? זוהי סדנה לילדים שבה הקוסם מלמד את הילדים קסם או שניים, שהם פשוטים להכנה ולביצוע, ובכל זאת משאירים רושם. כך הילדים נהנים מחוויה של יצירה וגם מהאפשרות להפגין מול חברים ובני משפחה את מה שלמדו. סדנת קסמים היא הפעלה מושלמת לימי הולדת, מסיבות, ואירועים לילדים. הילדים נהנים מהסדנה וההורים נהנים מהקסמים.

 

קוסם לילדים

 

קוסם לילדים למעשה מפעיל ילדים בעזרת קסמים שונים המרתקים את הילדים. קוסם מקצועי יודע כיצד למשוך את תשומת ליבם של הילדים ולשמור עליה לאורך כל המופע. לכן קוסם לילדים מתאים כהפעלה של סדנת קסמים, או מופע הקסמים לכל אירוע שבו משתתפים ילדים. אם אתם רוצים ללכת על בטוח, חפשו קוסם לילדים אמין, מקצועי ומומלץ. אל תשכחו לוודא מה עליכם לארגן עבור הקוסם ומה הוא מביא עמו, וכמובן לדאוג לחלל מתאים עבור המופע או הסדנה. והעיקר – אל תשכחו לתת לילדים שלכם ליהנות!

 

  

 

לבלוג שלי, לחצו כאן