יום כיף ליום הולדת
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665

יום כיף ליום הולדת

 

  

אין ילד שלא אוהב את יום ההולדת שלו. יש ילדים שאוהבים לציין את האירוע בחגיגה אינטימית בארוחה משפחתית עם עוגה, יש ילדים שמעדיפים דווקא ערב מיוחד עם חברים קרובים, ויש כאלה שרוצים מסיבה ענקית עם כל הכיתה וגם חברים מהשכונה. כל אחד והסגנון שלו, כל ילד עם מה שהוא אוהב, אבל הכי חשוב הוא לזרום עם הילד ולחגוג יום הולדת כפי שהוא רוצה ואוהב.

 

חגיגה קטנה ואינטימית

 

כשחוגגים יום הולדת, יש ילדים שרוצים משהו קטן, עם החברים הקרובים או המשפחה. יש ילדים שבוחרים לחגוג יום כיף ליום הולדת עם חמישה שישה חברים קרובים בסרט ופיצה. יש כאלה שמזמינים כמה חברים למסיבת פיג'מות. יש ילדים שאוהבים דווקא לחגוג עם המשפחה הקרובה במסעדה או אפילו בארוחה ביתית מיוחדת בבית. חגיגה אינטימית וקטנה לפעמים עדיפה על ילדים שקטים וביישנים יותר, שמרגישים בנוח בקרב בני משפחה וחברים קרובים ורוצים ביום הולדתם להרגיש הכי בנוח שאפשר. יש ילדים שאירועים גדולים מביכים אותם והם מעדיפים להימנע מכך, ולכן מסיבה קטנה או יום כיף מצומצם יהיה להם הכי מתאים.

 

מסיבת יום הולדת גדולה ושמחה

 

לעומת אותם ילדים שמעדיפים את זה קטן, יש הרבה מאד ילדים שדווקא אוהבים את המסיבה הגדולה, את כל החברים ובני המשפחה והחברים מהתנועה ומהשכונה וגם מכל החוגים. יש ילדים שאוהבים להיות מסמר הערב ולקבל את מלוא תשומת הלב גם אם בדרך כלל הם לא תמיד במרכז. לעיתים דווקא אותם ילדים שלא מזדמן להם להיות מרכזיים, רוצים להרגיש במרכז לפחות ליום אחד. מסיבת יום הולדת יכולה להיות אירוע של שעתיים שלוש או אפילו יום שלם. בכל מקרה כדאי לתכנן מראש איך הולכת להיראות המסיבה ואם זה הולך להיות אירוע או יום כיף ליום הולדת. יש לכך השלכות מבחינת התכנון: כמה להזמין, מה נדרש להכין (אולם? אוטובוס?), האם יש לרכוש כרטיסים לאיזשהו מקום או שעורכים את המסיבה בחצר הגדולה שיש לכם בבית. כמו כן כדאי להתארגן מבחינת הכיבוד וההפעלה שאתם

מתכננים עבור הילדים.

 

קוסם לימי הולדת

 

בין אם החלטתם על יום כיף ובין אם אתם הולכים לחגוג באירוע קטן או גדול, כדאי לחשוב על מישהו שיפעיל את כל העסק כך שהילדים יהנו ולא יאבדו עניין. קוסם לילדים מתאים לכל הגילאים, בעל גישה לילדים ויכול להפוך כל יום הולדת ליום קסום.

 

  

 

לבלוג שלי, לחצו כאן