איך גם אתם יכולים להיות קוסמים ביום הולדת

 

 

במאמר זה אנסה לתת לכל אחד ואחת מכם מספר קסמים אותם תוכלו לבצע בעצמכם וכך להפוך בעצמכם לקוסמי יום ההולדת שלכם או של ילדכם.

חלק מהקסמים שאלמד משתמשים בעקרונות מדעיים של פיזיקה וכימיה. קסמים אחרים דורשים הכנה מוקדמת ומהווים אחיזת עיניים. את כל הקסמים ניתן לבצע בעזרת מעט תרגול ובאמצעות חומרים שיש בכל בית. חשוב לזכור היופי בקסמים הוא שלא ברור איך עושים אותם, ברגע שאנחנו יודעים את הרעיון שמאחורי הקסם הוא הופך להיות טיפשי וברור (זה לא אני אמרתי זה מהסרט "היוקרה" אבל אני מניסיון שלי כקוסם לילדים ולמבוגרים אני מסכים עם כל מילה) ולכן כדאי ליישם שלוש עקרונות חשובים:

 

  • קוסם לא מגלה את קסמיו.

  • קסם מראים פעם אחת, מקסימום פעמיים.

  • חלק בלתי נפרד מתפקידו של קוסם יום ההולדת הוא ה"שואו" והביטחון מסביב לקסם.

 

יש אולי חלק מביניכם שישאל, אם קוסם לא מגלה את קסמיו, למה אתה עושה זאת כאן. התשובה שלי לכך היא שקודם כל אני לא מגלה הכול. הקסמים אותם אגלה הם קסמים שניתן למצוא לבד ע"י חיפוש ושיטוט באינטרנט. במקרה זה אני רק מרכז אותם על מנת לאפשר גם לכם להפוך לקוסם יום הולדת של ילדכם ולהוסיף עוד אלמנט יפה ומיוחד למסיבה. הסיבה השנייה היא שמי שקורא את המאמר הזה ככל הנראה החליט לאחר הפתיחה המייגעת לקרוא וללמוד כמה קסמים. דרך זו שונה מהמצב בו מראים קסם ואז ישר מגלים אותו.

אוקי, אז לאחר הפתיחה הארוכה נעבור לקסמים:

 

קסם הקש – קסם מאוד יפה ופשוט להכנה. האפקט של הקסם מתבצע כאשר אתם מראים קש רגיל ומעבירים בתוכו חוט. לאחר מכן אתם גוזרים את הקש, מראים לכולם שהקש חתוך, מכניסים אותו לתוך היד, ומושכים את החוט, שלם וללא פגע. אז איך גם אתם יכולים להפוך לעשות אותו ולהפוך ברגע לקוסמים ביום ההולדת או בכל אירוע אחר?

 

הטריק: במקרה זה מדובר בהכנה מוקדמת מאוד פשוטה וקלה – לפני ביצוע הקסם מבצעים חיתוך אנכי בקש, (עדיף להשתמש בקש כהה כך שהחיתוך לא ייראה לעין) לאחר מכן ולפני שחותכים את הקש, מושכים את החוט אל תוך היד שלכם ובעצם חותכים רק את הקש וטאדם!!! מושכים את החוט בתוספת קצת דרמטיות, אולי איזו נשיפה קטנה וכמה ביטויי קוסמים והוא נשאר שלם. ניתן לצפות בסרטון הבא בו אני מציג ומסביר את הקסם:

 www.youtube.com/watch?v=ni5hvH51yq4

 

קסם השליטה במים - הקסם הבא הנו קסם אשר מתבסס על עקרונות המדע. לוקחים צלחת שטוחה יחסית, ממלאים אותה בקצת מים ושופכים לתוכה פלפל. לאחר מכן אומרים לילדי יום ההולדת שכקוסמים אתם מסוגלים לגרום לפלפל לזוז ולברוח מהאצבע שלכם. אתם יכולים גם להוסיף שבגלל שרק אתם בתפקיד קוסם יום ההולדת, רק לכם זה יצליח ולא לשאר הילדים. לאחר מכן תנו להם לנסות ולהכניס אצבע לתוך המים ותראו שהמים והפלפל נשארים כשהיו...

 

 

לחזרה לבלוג של חן הקוסם - לחצו כאן

 

 

איך להיות קוסמים ביום הולדת
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665