הכוח של הפתעות המחולקות ע"י ילד יום ההולדת

 

הפתעות שמחלוקות ע"י ילד יום ההולדת לחבריו יכולות להיות תוספת נחמדה וחביבה לילדי החגיגה, המתנה מסמלת את הערכתו של ילד יום ההולדת לחבריו ומהווה סוג של תזכורת מיום הולדתו.

 

עם זאת חשוב לזכור שלא להגזים עם הפתעות יום ההולדת וזאת גם מבחינת כמות ההפתעות – בדרך כלל מעבר למספר מסוים של הפתעות אין ממש משמעות להפתעות הנוספות שיתנו והילדים פשוט לא יודעים לעכל זאת (אותו דבר נכון גם לכמות המתנות שמקבל ילד יום ההולדת אך זה כבר למאמר אחר). מעבר לזאת אסור לנו לשכוח שמדובר בילדים וככל הנראה ההפתעה תתקלקל, תשבר או תאבד, ועל כן כדאי ולנסות לקנות הפתעות עמידות ככל האפשר ובנוסף לא להגזים במחיר שנשלם פר הפתעה.

 

ההפתעות שלא כדאי לדעתי לקנות הן כל המצפצפים/שורקים למיניהם. בדרך כלל מדובר בהפתעות שמאפשרות לילדים לעשות המון רעש שקל להתחיל וקשה להפסיק. כמובן שמידה וההפתעות אלו מחולקות בזמן ההפעלה הן יכולות גם להפריע למהלכה.

 

הפתעות שאני ממליץ לקנות הן: מדבקות, מעופפים, קפיצים, טושים, חברות צביעה... וככלל הפתעות שיש בהן ערך נוסף כלשהוא ושהילדים יוכלו ליהנות מהן בהמשך.

אני לדוגמא מחלק בימי ההולדת בהן אני משמש כקוסם יום הולדת, הפתעה שהיא קסם בעצמה. בצורה זו הילדים גם לומדים לעשות קסם וגם מקבלים הפתעה בעלת ערך נוסף להיותה הפתעה.

 

כפר גלעדי ורחוב מטלון בדרום תל אביב הם כמובן מקומות נפלאים לחיפושי הפתעות. הבעיה במקומות אלו שהרבה מהחנויות מוכרות בסיטונאות ולכן כדאי להסתובב קצת בין החנויות ולמצוא את המקומות שמוכרים בזול גם פריטים יחידים. אופציה נוספת היא הזמנה מהאינטרנט, אני אישית עובד עם "במבי הפתעות", חברה נוחה וגדולה שמספקת את ההפתעות במחירים טובים ודואגת לשלוח אותם עד לבית (http://www.bam-bi.co.il).

 

עניין נוסף וחשוב לדעתי הוא לתת לילד/ילדת יום ההולדת לחלק בעצמם את ההפתעות, בדרך זו אנחנו גם שמים אותם במרכז העניינים וגם מלמדים אותם את ההנאה שבנתינה ולא רק בקבלה. ייתכן שכדאי לשתף אותם בכל התהליך ולקחת אותם גם לבחור את הפתעות יום ההולדת שיחלקו לחבריהם.   

חשוב לדעת, ההפתעות יכולות גם להוות כלי לתמרוץ והשלטת סדר בקבוצת ילדי יום ההולדת, השימוש בהן צריך כמובן להיעשות במידה אך תתפלאו כמה כוח יש להפתעה קטנה ואיך היא מצליחה לתמרץ את הילדים ולשמור על הריכוז שלהם.

מקווה שהצלחתי להעלות כמה נקודות לחשיבה

להתראות בשמחות

 

חן הקוסם הינו קוסם מקצועי בעל 15 שנות ניסיון, נשוי וגר בגבעתיים.

 

לבלוג של חן הקוסם, לחץ כאן

הכוח של הפתעות המחולקות ע"י ילד יום ההולדת
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

להזמנות ובירורים התקשרו

0546562665